Zostaw opinię
Miejsce pracy
Zespół
Możliwości dla kariery
Polecają dla zatrudnienia

4 Polecają pracę w firmie.

0 Nie polecają pracy w firmie.

0 Wstrzymały się przed zostawieniem opinii.

Opinie pracowników o firmie Siemens

Stanowisko
Miasto
Wrocław
Pracuje w firmie 1-2 lata
Stanowisko nie podane
Zalety:

Encouraging Management, Very Transparent, Engaging and International Projects. Great Assistance to move onsite, Clear vision of upcoming projects and Knowledge sharing.

Warszawa
Pracował w firmie 2-5 lat
Stanowisko nie podane
Zalety:

Began my career with Siemens right out of college as my first job. Great place to learn my first IT skills with hands on training. Gave me a great opportunity to be onsite amidst client teams learning and delivering on the job.

Pracował w firmie 2-5 lat
Stanowisko nie podane
Zalety:

— elastyczne godziny pracy

— brak korporacyjnego pośpiechu

— spokojna atmosfera

— możliwość pracy z domu

Siemens to stabilna firma — znana marka, wynagrodzenie na czas, w przypadku wyrobienia 100% celów rocznych solidna premia. Pakiet benefitów jest bogaty. Ja bardzo sobie osobiście cenię możliwość pracy z domu, zaufanie od pracodawcy, brak przesadnej kontroli. W Siemensie panuje spokojna atmosfera, brak znaczącego podziału pomiędzy przełożonym a pracownikiem. Wszyscy traktują siebie równo. Są możliwości rozwoju, jeżeli ktoś jest ambitny. Za minus można uznać mało wyjść integracyjnych zespołu w porównaniu do innych firm. Może tego brakować młodym ludziom. Ale to zależy kto ma jakie priorytety ;) Podsumowując — bardzo polecam.

Co można ulepszyć:

mało wyjść integracyjnych / wyjść firmowych.

Warszawa
Pracował w firmie 1-2 lata
Stanowisko nie podane
Zalety:

Pracowałam w Siemensie 9 lat. Bardzo trudnych lat. Wiele widziałam, wiele słyszałam. Układy układziki, pudrowanie g. na i malowanie trawy na zielono. Po latach dowiedziałam się że zarabiałam znacznie mniej niż moi koledzy, tylko dlatego że byłam kobietą. Mój szef — hmm to dopiero była bajka. Cesarz jak z Kapuścińskiego otoczony świtą «miernych, biernych ale wiernych». Nie było warto, straciłam młodość, zdrowie, nerwy. Ostrzegam wszystkich, nie dajcie z siebie serca i nie poświęcajcie życia, dla korporacji jesteście tylko numerem personalnym, którego w «odpowiednim» czasie się wymienia na osobę młodszą, tańszą.

Czy ta opinia jest użyteczna?00

Siemens w Polsce jest aktywnym partnerem polskiej gospodarki, przyczyniającym się do jej modernizacji i promującym technologie, które wpływają na podniesienie poziomu życia mieszkańców, zapewniając przy tym efektywne wykorzystanie zasobów naturalnych i zmniejszenie skażenia środowiska. Siemens w Polsce działa w wielu kluczowych obszarach, koncentrując się na elektryfikacji, automatyzacji i digitalizacji. Reprezentowany przez grupę firm oferuje klientom w Polsce pełną ofertę koncernu Siemens.

Odkryj nasz świat

Zmieniamy oblicza miast i miejsca pracy na wiele sposobów – od digitalizacji po automatyzację. Praca w Siemensie pozwoli Ci codziennie mierzyć się ze złożonymi wyzwaniami. Odkryj nasz świat i dowiedz się więcej.

Ludzie torujący drogę do inteligentniejszej przyszłości

To nie firmy, a ludzie sprawiają, że świat idzie naprzód. Poznaj przedstawicieli naszego zespołu 372 tys. innowatorów, którzy budują nową wizję dla przyszłych pokoleń.

Zdjęcia od pracowników firmy Siemens

Brak zdjęć. Dodaj zdjęcia jako pierwszy.

Częste pytania o pracy w firmie Siemens

🛠️ Czy pracownicy polecają firmę Siemens do zatrudnienia?

⚡ Z 4 pracowników firmy Siemens 4 poleca pracę w firmie, 0 nie poleca firmę do zatrudnienia oraz 0 nie głosowali.

💰 Rozmiar wynagrodzenia w firmie Siemens

4 pracowników firmy Siemens ocenia rozmiar wynagrodzenia na 3,8 z 5

💼 Jak pracownicy Siemens oceniają zarząd firmy?

4 pracowników firmy Siemens ocenia pracę zarządu na 4,5 z 5

📈 Jak pracownicy Siemens oceniają karierę w firmie?

4 pracowników firmy Siemens ocenia karierę w firmie na 4,5 z 5