Zostaw opinię
Glaxosmithkline
Ogólna ocena oparta na recenzjach pracy. Ocena nie jest równa średniej ze wszystkich ocen. Wpływ na to ma nowość i liczba recenzji. Dowiedz się więcej o obliczaniu rankingu .
Oceń pracę Glaxosmithkline
Pensja
Szefowie
Miejsce pracy
Zespół
Możliwości dla kariery
Polecają dla zatrudnienia

8 Polecają pracę w firmie.

2 Nie polecają pracy w firmie.

1 Wstrzymały się przed zostawieniem opinii.

Opinie pracowników o firmie Glaxosmithkline

Nie poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Co można ulepszyć:

W ubiegłym roku, tj. 2020, minimalna wypłata wzrosła o 15% na rynku, a tutaj? z 2600 do 2800, czyli ledwo 8%. Jak tak to dalej będzie wyglądać, to będziemy do tyłu 20%. No i związki zawodowe to jest jakiś żart chyba. Tak krzyczą, że oni tyle pozałatwiali, a jest załatwione jedno wielkie nic. Czekamy, aż Francuzi to przejmą, to może i będzie szansa na jakiekolwiek negocjacje. Oni tam co chwilę strajkują, więc jest nadzieja, że coś się da wywalczyć. Jak dla mnie to wypadałoby zrobić wymianę związków zawodowych, bo jak dalej nic nie będziemy robić, to potem już będzie za późno na jakiekolwiek gorzkie żale. Chodzą plotki, że żabojady chcą zrobić 4 zmiany, jak tak to pozdro dla nich.

Czy ta opinia jest użyteczna?00
PensjaSzefowieMiejsce pracyZespółMożliwości dla kariery
Pracuje w firmie 2-5 lat
Stanowisko nie podane
Zalety:

Bardzo słabo, nie polecam.

Co można ulepszyć:

Wynagrodzenie do bani, wzrost wynagrodzenia niżej niż inflacja. Według konfederacji Lewiatana płace wzrosną o 6% w sektorze przedsiębiorstw. Ale jak się pracuje w farmacji to powinno być minimum 10% dla każdego pracownika. Jeszcze trochę to więcej kasy będą mieli emeryci i renciści. Bardzo duża odpowiedzialność ciąży na każdym pracowniku. Możesz być zwolnionym i nie wiedzieć za co. Przyszłość to jedna wielka niewiadoma. Wymagania żyłowane są na maksa, z roku na rok coraz wyższe, oczywiście na pensję się to nie przekłada. Więc w zasadzie płace maleją z każdym rokiem, jeśli uwzględnimy inflację. No i na koniec te pseudo paczki dla ludzi, które w większości składały się z powietrza. Oczywiście z pustego i Salomon nie naleje, więc zabrali z czegoś innego, żeby te tak zwane paczki zasponsorować, w dodatku przed samymi świętami. Mam nadzieję, że w przyszłym roku firma zmieni taktykę na bardziej pro-pracowniczą. Bo póki co to jest lipa.

Czy ta opinia jest użyteczna?10
GSK to jedna z wiodących firm branży ochrony zdrowia na świecie, opierająca swoją działalność na innowacji i osiągnięciach naukowych. Naszą misją jest poprawiać jakość życia ludzi. Prowadzimy badania w trzech podstawowych obszarach: produktów farmaceutycznych, szczepionek i produktów ochrony zdrowia. Dążymy do tego, aby być odpowiedzialnym partnerem, budując oparte na zaufaniu relacje z uczestnikami polskiego systemu ochrony zdrowia, stawiając na dialog i przejrzystą współpracę.

Zdjęcia od pracowników firmy Glaxosmithkline

Brak zdjęć. Dodaj zdjęcia jako pierwszy.

Częste pytania o pracy w firmie Glaxosmithkline

🛠️ Czy pracownicy polecają firmę Glaxosmithkline do zatrudnienia?

⚡ Z 11 pracowników firmy Glaxosmithkline 8 poleca pracę w firmie, 2 nie poleca firmę do zatrudnienia oraz 1 nie głosowali.

💰 Rozmiar wynagrodzenia w firmie Glaxosmithkline

11 pracowników firmy Glaxosmithkline ocenia rozmiar wynagrodzenia na 3,2 z 5

💼 Jak pracownicy Glaxosmithkline oceniają zarząd firmy?

11 pracowników firmy Glaxosmithkline ocenia pracę zarządu na 3,3 z 5

📈 Jak pracownicy Glaxosmithkline oceniają karierę w firmie?

11 pracowników firmy Glaxosmithkline ocenia karierę w firmie na 3,4 z 5