Ogólna ocena oparta na recenzjach pracy. Ocena nie jest równa średniej ze wszystkich ocen. Wpływ na to ma nowość i liczba recenzji. Dowiedz się więcej o obliczaniu rankingu .
Oceń pracę Danone
Pensja
Szefowie
Miejsce pracy
Zespół
Możliwości dla kariery
Polecają dla zatrudnienia

9 Polecają pracę w firmie.

1 Nie polecają pracy w firmie.

1 Wstrzymały się przed zostawieniem opinii.

Opinie pracowników o firmie Danone

Stanowisko
Miasto
Pracuje w firmie 2-5 lat
Stanowisko nie podane
Zalety:

Raczej to są negatywy, lub neutralne, w zależności jak na to spojrzeć.

Co można ulepszyć:

Napiszę tutaj kilka szczegółów o pracy w tej firmie. Przepracowując kilka miesięcy w Danone stwierdzam, że targetów i priorytetów jest mnóstwo i nie sposób im wszystkim sprostać. Dodatkowe standy, akcje promocyjne dla Kiri i Alpro, wprowadzanie nowości i cała masa innych. No praktycznie nie ma szans na ogarniecie tego, no chyba że nie przeszkadza ci praca po 12 godzin dziennie, zero czasu prywatnego. Oczywiście jak nie wyrobisz targetu, to premii nie ma, a że targetów jest tak dużo, to praktycznie cały czas ma się gołą pensję. Wiecznie narzekania i zwroty, a ty nie masz jak tego pokryć, więc nie jest fajnie. Do tego audyty 2 razy w miesiącu i auto kontrolowane przez gps i ituran. To jest w telegraficznym skrócie opis, jak wygląda sytuacja i praca w tej firmie.

Pracował w firmie 1-2 lata
Nie poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Jeden wielki koszmar, omijać z daleka!

Co można ulepszyć:

Piekło na ziemii, tak można określić pracę w tym miejscu. Płaca bardzo słaba, na wyposażeniu biura bieda, budynek z PRL-u i komputery chyba z zeszłej epoki… To by było jeszcze do przeżycia, ale to, jak chamscy byli ludzie, to już przekracza ludzkie pojęcie! Służbowy telefon służy głównie do opieprzania ludzi, bez informacji w systemie. Oczywiście większość nie ma problemów z napisaniem maila W TAKI SPOSÓB. Poza tym, nie mieli też problemu na każdym kroku wspominać, że czego ja nie rozumiem — w mailu na czerwono. Dla starych pracowników to nie nowość niestety. W ekipie, w której pracowałam nie było czegoś takiego jak szkolenia — ot, siadaj i sobie radź. A jak masz z tym problem, to zaraz ktoś na ciebie fuknie. No i ponad to jeszcze nadgodziny bezpłatne, oczywiście odebrać też nie można. Kierownictwo nie ma czasu ani chęci rozmawiać z ludźmi, nawet nie wiesz czy robisz dobrze czy źle. Dałam radę tylko 3 miesiące i uciekłam z tego piekła. Nie polecam nikomu! Jedyny plus z tego wyszedł taki, że każda kolejna praca wydawała mi się rajem w porównaniu do tego chlewu.

Pracuje w firmie 2-5 lat
Poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Można korzystać z samochodu służbowego i nawet trochę paliwa skubnąć. Inne rzeczy można zakombinować, ale mniej niż kiedyś.

Co można ulepszyć:

Pensja do kitu, a mobbing jest na porządku dziennym, zwłaszcza od momentu pojawienia się koronawirusa.

Czy ta opinia jest użyteczna?00

Jesteśmy różnorodni, dlatego takie samo jest nasze środowisko pracy. Pracując w atmosferze otwartości, wymieniamy się wiedzą i doświadczeniami, mogąc liczyć na wzajemne wsparcie. Współpracując, uczymy się od siebie, ale też tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym każdy może się rozwijać. Sprzyja temu również duża swoboda w działaniu - w DANONE każdy jest liderem w swoim obszarze, prowadzi samodziele projekty i podejmuje decyzje z nimi związane. Na potrzeby rozwojowe pracowników odpowiadamy również oferując możliwość rozwijania swojej ścieżki kariery w różnych spółkach DANONE. Dzięki temu w ramach pracy dla jednej organizacji, o podobnej kulturze oraz wartościach, możemy zdobywać bogate i zróżnicowane doświadczenia.

Zdjęcia od pracowników firmy Danone

Brak zdjęć. Dodaj zdjęcia jako pierwszy.

Częste pytania o pracy w firmie Danone

🛠️ Czy pracownicy polecają firmę Danone do zatrudnienia?

⚡ Z 11 pracowników firmy Danone 9 poleca pracę w firmie, 1 nie poleca firmę do zatrudnienia oraz 1 nie głosowali.

💰 Rozmiar wynagrodzenia w firmie Danone

11 pracowników firmy Danone ocenia rozmiar wynagrodzenia na 3,2 z 5

💼 Jak pracownicy Danone oceniają zarząd firmy?

11 pracowników firmy Danone ocenia pracę zarządu na 3,1 z 5

📈 Jak pracownicy Danone oceniają karierę w firmie?

11 pracowników firmy Danone ocenia karierę w firmie na 3,3 z 5