Zostaw opinię
Infosys
Ogólna ocena oparta na recenzjach pracy. Ocena nie jest równa średniej ze wszystkich ocen. Wpływ na to ma nowość i liczba recenzji. Dowiedz się więcej o obliczaniu rankingu .
Oceń pracę Infosys
Pensja
Szefowie
Miejsce pracy
Zespół
Możliwości dla kariery
Polecają dla zatrudnienia

13 Polecają pracę w firmie.

6 Nie polecają pracy w firmie.

0 Wstrzymały się przed zostawieniem opinii.

Opinie pracowników o firmie Infosys

Stanowisko
Miasto
Łódź
Pracuje w firmie
Poleca tego pracodawcę

Specialist

Zalety:

Nice company to work excelent and fullfill relocation package.

Wrocław
Pracował w firmie
Nie poleca tego pracodawcę

Specialist

Zalety:

Osobiście w ogóle odradzam aplikowanie do tej firmy na jakiekolwiek stanowisko. Po przejściu wstępnej rozmowy przez telefon, testów językowych oraz analitycznych, kolejnej rozmowie telefonicznej, otrzymaniu listu intencyjnego zawierającego niezbędne informacje, firma wypięła się po tym jak złożyłem wypowiedzenie w poprzedniej pracy. Argument był taki, że to pomyłka w systemie i że im przykro ale nie ma dla mnie jednak tego wakatu. Zostałem na tzw. lodzie - bez pracy. Telefon z ta informacją otrzymałem dwa tygodnie przed planowanym rozpoczęciem pracy - w piątek o godzinie 15!!! Gdzie poważne traktowanie człowieka? Nie polecam, odradzam, wręcz radzę trzymać się z daleka, bo jeśli spotkało to mnie to może i spotkać także każdego z was. Firma nie warta zachodu, czasu i starania, bo na koniec i tak potraktują cię tylko jako "wakat", który może zniknąć z powodu "błędu systemu". Śmiechu warte!!!!

Łódź
Pracował w firmie
Nie poleca tego pracodawcę

Kundenbetreuer

Zalety:

passt sich sehr gut den Arbeitsvorschriften an, hat Standardprotokolle für jede Situation und verhandelt gerne neue Lösungen mit Lieferanten

Zdjęcia od pracowników firmy Infosys

Brak zdjęć. Dodaj zdjęcia jako pierwszy.

Wideo o firmie Infosys

Częste pytania o pracy w firmie Infosys

🛠️ Czy pracownicy polecają firmę Infosys do zatrudnienia?

⚡ Z 19 pracowników firmy Infosys 13 poleca pracę w firmie, 6 nie poleca firmę do zatrudnienia oraz 0 nie głosowali.

💰 Rozmiar wynagrodzenia w firmie Infosys

19 pracowników firmy Infosys ocenia rozmiar wynagrodzenia na 3,5 z 5

💼 Jak pracownicy Infosys oceniają zarząd firmy?

19 pracowników firmy Infosys ocenia pracę zarządu na 3,2 z 5

📈 Jak pracownicy Infosys oceniają karierę w firmie?

19 pracowników firmy Infosys ocenia karierę w firmie na 3,3 z 5