Работа в Motto

Отзывы сотрудников о компании Motto

АЗС під брендом «Motto» на сьогодні вже розпочали свою діяльність у 21 областях і нараховують більше півтора сотні об’єктів в містах та на автошляхах України. Ми молоді і амбіційні, і лише розпочинаємо свій шлях, але, розуміючи потреби нашого клієнта, активно працюємо у напрямку надання якісного продукту за доступною ціною. На АЗС «Motto» пальне лише стандарту Євро 5. Купуючи якісне пальне у нас Ви економите свої кошти, не переплачуючи за якість. Заправляючись у нас, Ви швидко переконаєтесь, що зробили правильний вибір. Для зручності наших клієнтів, вже сьогодні ми пропонуємо різні інструменти для купівлі пального – талони та картки на пальне як для фізичних, так і юридичних осіб. Ми активно розвиваємось у сегменті сервісу та послуг. Вже сьогодні майже на усіх наших АЗС Ви можете смакувати хрумкими хот-догами та запашною кавою, а також придбати у магазині АЗС необхідні товари в дорогу. Найближчим часом послуги кафе та магазину будуть доступні по всій мережі АЗС «Motto».
АВТОМИР, ГК
Панавто