Работа в Перші Київські курси іноземних мов і К

Отзывы сотрудников о компании Перші Київські курси іноземних мов і К

Перші Київські курси іноземних мов  мають багаторічну історію існування. Філії курсів розташовані в 10 містах України, які надають знання тисячам студентів. За цей час курси створили імідж успішного навчального закладу, що приваблює слухачів професіоналізмом викладачів, різноманітністю навчальних програм, бібліотекою з оригінальними підручниками, художніми книгами для самостійного читання.

Перші Київські курси іноземних мов надають великий спектр знань: вивчення європейських та східних мов для дорослих та малечі,  підготовка до міжнародних тестів, ЗНО, спілкування з носіями мови, спільні подорожі та ще багато цікавого.

Завдяки злагодженій роботі команди професійних, креативних та кваліфікованих викладачів, використання найсучасніших технологій, вміло підібраних методик викладання, індивідуальному підходу до кожного студента ми досягли успіхів у вивченні іноземних мов та щоденно працюємо над удосконаленням викладання для задоволення потреб наших клієнтів.

Колективи філії з упевненістю дивляться в майбутнє, постійно вивчаючи інтереси і потреби своїх слухачів, звіряючи з ними свої плани розвитку, цілі і програми навчання, прагнуть створювати можливості для задоволення потреб кожного клієнта. Робота курсів відбувається за міжнародними та загальноєвропейськими стандартами викладання, враховуються сучасні умови, тенденції та потреби.

Працювати у нас = кожен день отримувати нові знання, бути впевненим у стабільності, розширювати коло свого  спілкування, поринути у цікавий світ іноземних мов, відчувати приємну атмосферу  дружнього колективу та бути повноцінним членом молодої команди!

UFirst
Skyeng