Оценка работы Letzgro

Отзывы сотрудников о компании Letzgro

Front-end developer

Плюсы:

Працюю в компанії два з хвостиком роки. Враження в загальному тільки позитивні. Зручне розташування офісу, цікаві проекти, досить гнучкий графік роботи та можливість кар'єрного росту. Цікаві та довготривалі проекти і справжня команда професіоналів яка реалізовує їх в життя. До розробки команда підходить з професіоналізмом та відповідальністю як результат на даний момент вчасна заробітна плата (ніхто не приховує що були важкі часи в компанії, напевно як і в кожній, проте завдяки нашій дружній команді ми змогли це виправити) та щасливі клієнти. Компанія постійно дбає про розвиток своїх працівників, тому при можливості і бажанні працівника відправляє на різні цікаві конференції, та допомагає розкрити сильні його сторони і найти відповідний проект. Компанія досить динамічна і з кожним роком рухається вперед набираючи все більше працівників та проектів. Якщо, у вас є бажання працювати на цікавих проектах та в фантастичній дружній команді то компанія LETZGRO для вас.

LETZGRO — українська компанія, яка займається розробкою програмного забезпечення з 2012 року, надає можливості працевлаштування та професійного розвитку понад 40 спеціалістам у Івано-Франківську. Ми робимо цифрові продукти сучасними, функціональними та технічно досконалими.

Ми працюємо з
— Web Front-End (HTML5 / Haml / Sass / SCSS / CoffeeScript / AngularJS);
— Web Back-End (PHP / Yii Framework / Symfony / Node.JS);
— Ruby / Ruby on Rails;
— iOS (Objective-C / Swift);
— Android (Java Play framework).

Фото от сотрудников компании Letzgro

Часто задаваемые вопросы о работе в компании Letzgro

🛠️ Рекомендуют ли сотрудники компанию Letzgro для трудоустройства?

⚡ Из 1 сотрудников компании Letzgro 1 рекомендуют работу в компании, 0 не рекомендуют компанию для трудоустройства и 0 воздержались от оценки

💰 Какая оплата труда в компании Letzgro

1 сотрудников компании Letzgro оценили оплату труда на 5,0 из 5

💼 Как сотрудники Letzgro оценивают начальство компании?

1 сотрудников компании Letzgro оценили работу начальства на 5,0 из 5

📈 Как сотрудники Letzgro оценивают карьерный рост в компании?

1 сотрудников компании Letzgro оценили карьерный рост в компании на 5,0 из 5