Работа в Bytebrand

Отзывы сотрудников о компании Bytebrand

Back-End Developer

Май 2019
Чудова компанія і прекрасний колектив) Надають всі можливості для росту і навчання. Дуже зрадів індивідуальному підходу до кожного працівника. Одним словом — «супер»)

Junior QA Engineer

Март 2020
Компанія в якій працюю вже майже рік. За цей час в компанії я здобула безцінний досвід, колектив, з яким працювати одне задоволення, це компанія в якій намагаються зробити так, щоб всім було комфортно. Кожного ранку смачні печенюшки, смачна кава та свіжі фрукти) Я дуже задоволена що працюю саме в цій компанії)

Часто задаваемые вопросы о работе в компании Bytebrand

Рекомендуют ли сотрудники компанию Bytebrand для трудоустройства?

100% сотрудников рекомендуют компанию Bytebrand для трудоустройства, на основании 2 оценок.

Сотрудники компании Bytebrand оценивают оплату труда на 5 из 5, на основании 2 оценок.

Сотрудники компании Bytebrand оценивают работу руководства на 5 из 5, на основании 2 оценок.

Сотрудники компании Bytebrand оценивают возможности карьерного роста на 5 из 5, на основании 2 оценок.

Bytebrand mainly hire people who are smart but not necessarily (super) experienced. You can get experience, but you can’t get intelligence. So we just take a person who is smart, passionate, and has the desire to develop their skills and we put them in an environment that encourages to do great things.

It may be kind of surprise for you — we are not supervising employees. We believe if you want to achieve a success — you don’t need someone who will push you. Maybe best of all, we have almost no project management and bureaucracy so there’s no red tape getting in the way of your efforts.

EPAM Systems, Inc.
Первый Бит