Работа в StartupSoft

Отзывы сотрудников о компании StartupSoft

QA engineer

Февраль 2019
Працюю в компанії майже 1,5 року. Можу сказати, що є багато позитивних аспектів: відмінна і дружня атмосфера, зручний офіс, гнучкий графік роботи. Для Вас тут будуть створені умови для комфортної роботи і постараються вирішити всі питання (техніки, відпустки, і тд) в найкоротші терміни. У компанії є багато проектів і вони всі різні, тому працюючи тут можна здобути неабиякий досвід, що, погодьтесь, є дуже важливим фактором.

Негативного написати практично неможу нічого. Звичайно ж, як і в будь-якій іншій компанії, час від часу виникають і неприємні нюанси, але це все вирішується спілкуванням. Тобто якщо є проблеми, то менеджмент компанії буде їх вирішувати разом з вами. Фідбек по ваші роботі буде також. Це важливі моменти.

Загалом, моя думка така, що кожен тут зможе знайти себе і реалізувати свої амбіції, а при бажанні розвиватися в будь якому іншому напрямку. Вам можуть запропонувати різні варіанти розвитку як в hard-skills, так і в soft-skills площинах. Щоправда, щоб розвиватись, потрібно розуміти, що від працівника теж вимагається хороший рівень власної активністі, не варто сподіватись на те що усьому вас навчать без ваших зусиль.

Project Manager

Январь 2019
Як PM можу сказати, що в StartupSoft дуже класно формують команди. Незважаючи на те, що багато розробників ще молоді, і їм бракує досвіду, люди в «тімі» настільки доповнюють одне одного, що виходить цілком професійна і самодостатня команда.

Часто задаваемые вопросы о работе в компании StartupSoft

Рекомендуют ли сотрудники компанию StartupSoft для трудоустройства?

100% сотрудников рекомендуют компанию StartupSoft для трудоустройства, на основании 2 оценок.

Сотрудники компании StartupSoft оценивают оплату труда на 5 из 5, на основании 2 оценок.

Сотрудники компании StartupSoft оценивают работу руководства на 5 из 5, на основании 2 оценок.

Сотрудники компании StartupSoft оценивают возможности карьерного роста на 5 из 5, на основании 2 оценок.

VK
Skyeng