Oceń pracę Topaz
Zespół
Normalnie
Możliwości dla kariery
Polecają dla zatrudnienia

0 Polecają pracę w firmie.

3 Nie polecają pracy w firmie.

0 Wstrzymały się przed zostawieniem opinii.

Opinie pracowników o firmie Topaz

Stanowisko
Miasto
Aplikowalł do firmy
Stanowisko nie podane
Zalety:

Nie.

Co można ulepszyć:

Nie polecam pracy w Topazie. — Osoby odpowiedzialne za opiekę nad sklepem brak kultury. Piszesz maila z zapytaniem i nie otrzymuje odpowiedzi a otrzymujesz maila z wykrzyknikami, ze pracownicy nie pracują na pełnych obrotach. — Brak bonusów — przy kotonowirusie zabronili nam wypraszać klientów nawet jak jest za duzo ludzi — nie pozwolono zamontować tablice ochronna.

PensjaSzefowieMiejsce pracyZespółMożliwości dla kariery
Pracuje w firmie 1-2 lata
Stanowisko nie podane
Zalety:
Co można ulepszyć:

Już niedługo będziemy pracować do godziny 23-lub 24. Trzeba wziąć pod uwagę fakt, że są pracownicy którzy chcą pracować ponieważ rozumieją obecną sytuację. Jest ciężko dla każdego bez wyjątku, ale musimy mieć lepszą motywację niż do tej pory. Opiekunka stwierdza fakt, że na nasze miejsce pracy będzie więcej chętnych. Tak może tak być ale zapewniam panią że nie każdy nadaje się do tego typu pracy. Trzeba myśleć o tych którzy przy was trwają, a nie siedzą w domu na L4, bo się boją, my też się boimy. Powiem tak będziemy pracować o ile lepiej zadbacie o aspekt finansowy to jest naprawdę trudna sytuacja, ale my też musimy wiedzieć że jesteśmy wam potrzebni, że doceniacie naszą pracę. Mamy też wyjście, każdy widzi co się dzieje nikt nie będzie się za darmo narażał. L4 dla każdego.

PensjaSzefowieMiejsce pracyZespółMożliwości dla kariery
Pracuje w firmie 2-5 lat

Co można ulepszyć:

I wyszło jak zwykle, liczy się tylko interes pracodawcy a nie pracowników najniższego szczebla. Kolejny genialny pomysł góry siedzicie bezpiecznie odizolowani od zagrozenia wydając zdalnie nakazy wcale nie myśląc o nas. My rozumiemy że pracować trzeba ale jak mamy czuć się w miarę bezpieczni po 6–7dniach pracy bez czasu na odpoczynek i relaks psychiczny. Przecież my mamy rodziny, kiedy czas na gotowanie itp w domu nikt o tym nie pomyślał. Może byście pomyśleli o ograniczeniu klientów jednocześnie przebywających w sklepie, sprowadziliscie maseczki do sprzedaży dlaczego nikt nie pomyślał o pracownikach jeśli nie stać Was na rozdanie ich pracownikom żeby każdy kto chce mógł je założyć to przynajmniej żebyśmy my pracownicy mogli je nabyć po kosztach bez Waszego zarobku. Pomyślcie o pracownikach nie tylko o ciągłości pracy sklepu.

Czy ta opinia jest użyteczna?00
Jest rok 1993. Zbigniew Paczóski, młody przedsiębiorca z Sokołowa Podlaskiego, otwiera pierwszy sklep spożywczy TOPAZ na ulicy Kolejowej w tym samym mieście, w którym zaopatruje okolicznych mieszkańców w podstawowe artykuły spożywczo-przemysłowe. I tak właśnie powstała Sieć TOPAZ, która przez kolejne 25 lat istnienia wypracowała wysoki standard placówek handlowych i atrakcyjną ofertę. A co za tym idzie – silną pozycję na regionalnym rynku, której nie zaszkodziła nawet ekspansja zagranicznych sieci handlowych.

– Kiedy ten sektor na rynku stawał się coraz bardziej zatłoczony, wydawało mi się, że konkurowanie przedsiębiorstwa z polskim kapitałem z firmą zagraniczną było nierealne. Jednak udało się. Każdy kolejny zbudowany i otwarty polski supermarket TOPAZ jest częścią marki, której sklepy odwiedza 1,5 miliona Klientów. Proponujemy ponad 35 tysięcy najwyższej jakości produktów od około 600 producentów i dostawców z całej Polski. Na uwagę zasługuje również fakt, że w programie lojalnościowym Karta Stałego Klienta w sklepie spożywczym TOPAZ – niezależnie od tego, czy znajduje się w Mińsku Mazowieckim, Siedlcach, czy Sokołowie Podlaskim, korzysta już ponad 350 tysięcy osób, z czego przynajmniej raz w tygodniu używa jej blisko 70% wszystkich posiadaczy – podsumowuje Zbigniew Paczóski, właściciel i twórca sukcesu Sieci Sklepów Topaz.

Zdjęcia od pracowników firmy Topaz

Brak zdjęć. Dodaj zdjęcia jako pierwszy.

Częste pytania o pracy w firmie Topaz

🛠️ Czy pracownicy polecają firmę Topaz do zatrudnienia?

⚡ Z 3 pracowników firmy Topaz 0 poleca pracę w firmie, 3 nie poleca firmę do zatrudnienia oraz 0 nie głosowali.

💰 Rozmiar wynagrodzenia w firmie Topaz

3 pracowników firmy Topaz ocenia rozmiar wynagrodzenia na 2,0 z 5

💼 Jak pracownicy Topaz oceniają zarząd firmy?

3 pracowników firmy Topaz ocenia pracę zarządu na 2,0 z 5

📈 Jak pracownicy Topaz oceniają karierę w firmie?

3 pracowników firmy Topaz ocenia karierę w firmie na 2,5 z 5