1,7
Miejsce pracy
Zespół
Możliwości dla kariery
Polecają dla zatrudnienia

0 Polecają pracę w firmie.

3 Nie polecają pracy w firmie.

0 Wstrzymały się przed zostawieniem opinii.

Opinie pracowników o firmie Ren

Stanowisko
Miasto
PensjaSzefowieMiejsce pracyZespółMożliwości dla kariery
Pracuje w firmie mniej niż rok

Co można ulepszyć:

Oddział w łodzi. Nie polecam jeśli chodzi o kierowców to pensje obiecane przy zatrudnieniu nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Co miesiąc kierownik mówi że ma mały budżet i za miesiąc będzie lepiej. A jeśli chodzi o magazynierow to dziwię się że jeszcze tu pracują bo takie pieniądze dostaną wszędzie.

Aplikowalł do firmy

Co można ulepszyć:

Witam. Chcialbym ostrzec przyszłych pracowników, którzy będą rekrutowani przez Pana R.M.Prosze nie robić żadnych kroków dopóki nie będą obietnice ustne potwierdzone na piśmie.Mialem ustnie ustalone stawki i wszelkie szczegóły.Niestety na drugi dzień z Panem R.M. nie bylo zadnego kontaktu pomimo wczesniejszych obietnic kontaktu. Dopiero wieczorem napisal mi lakonicznego sms z propozycją pracy za mniejszą stawkę.Oczywiscie jak odpisalem na co sie umawialismy to zaprzeczyl twierdzac, ze zartuje i nie chce dalszej wspolpracy. Slabe to zarty, gdybym zlozyl wypowiedzenie u obecnego pracodawcy. Totalna ignorancja i brak profesjonalnego podejścia do osoby szukającej uczciwie pracy. Do tej pory pomimo prób dzwonienia nie dostałem odpowiedzi. Mowiac wprost bardzo nieslowna osoba.

PensjaSzefowieMiejsce pracyZespółMożliwości dla kariery
Pracował w firmie 1-2 lata
Stanowisko nie podane
Zalety:

Ludzie zastanówcie się mocno przed pójściem do tej firmy magazynierzy zarabiają kiepsko obiecują złote góry zostań na nadgodziny a później co do wypłaty obcinają premie a wypłacaja nadgodziny paska i tak niewidzimy od wielu miesięcy bo kierownik logistyki ich nam niedaję żebyśmy za dużo niewidzieli (Marki) pracujesz na mroźni a wypłata jak byś stał w cieple na kasie w żabce omijajcie szerokim łukiem tą firmę a w szczegulności Marki tylko nieliczni tam mają dobrze.

Czy ta opinia jest użyteczna?00

Firma REN powstała w 1991 roku w Radomiu. Na początku swojej działalności skupiła się na rozwoju rynku dystrybucji artykułów mrożonych w obrębie dzisiejszego województwa mazowieckiego. Szybki rozwój Spółki zrodził potrzebę uruchomienia kolejnego magazynu w podwarszawskich Markach. Dotychczasowe sukcesy spowodowały, że REN zaczął rozszerzać swoją obecność w kolejnych regionach kraju, co zaowocowało budową oddziału w Siedlcach i pierwszymi akwizycjami, a w rezultacie, powstaniem oddziałów w Łodzi, Rzeszowie, Przemyślu, Stalowej Woli i wyspecjalizowaną w sprzedaży do odbiorców gastronomicznych placówkę Lublinie.

W 2011 roku Spółka uruchomiła kolejne oddziały w Poznaniu i Zielonej Górze oraz – w wyniku przejęcia jednego z lokalnych dystrybutorów – drugi oddział w Lublinie, który zajmował się sprzedażą w kanale detalicznym. W 2012 roku firma REN rozpoczęła swoje działania na terenie województwa warmińsko-mazurskiego kupując spółkę Jumar Sp. z o.o., która posiadała oddziały w Olsztynie i Giżycku.

Zdjęcia od pracowników firmy Ren

Brak zdjęć. Dodaj zdjęcia jako pierwszy.

Częste pytania o pracy w firmie Ren

🛠️ Czy pracownicy polecają firmę Ren do zatrudnienia?

⚡ Z 3 pracowników firmy Ren 0 poleca pracę w firmie, 3 nie poleca firmę do zatrudnienia oraz 0 nie głosowali.

💰 Rozmiar wynagrodzenia w firmie Ren

3 pracowników firmy Ren ocenia rozmiar wynagrodzenia na 1,0 z 5

💼 Jak pracownicy Ren oceniają zarząd firmy?

3 pracowników firmy Ren ocenia pracę zarządu na 1,5 z 5

📈 Jak pracownicy Ren oceniają karierę w firmie?

3 pracowników firmy Ren ocenia karierę w firmie na 2,0 z 5