1,7
Oceń pracę Ren
Pensja
1,0
Masakra
Szefowie
1,5
Masakra
Miejsce pracy
2,0
Źle
Zespół
2,0
Źle
Możliwości dla kariery
2,0
Źle
Polecają dla zatrudnienia
0

0 Polecają pracę w firmie.

3 Nie polecają pracy w firmie.

0 Wstrzymały się przed zostawieniem opinii.

Opinie pracowników o firmie Ren

Stanowisko
Miasto
PensjaSzefowieMiejsce pracyZespółMożliwości dla kariery
Pracuje w firmie mniej niż rok
Nie poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety: 

-

Co można ulepszyć: 

Oddział w łodzi. Nie polecam jeśli chodzi o kierowców to pensje obiecane przy zatrudnieniu nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Co miesiąc kierownik mówi że ma mały budżet i za miesiąc będzie lepiej. A jeśli chodzi o magazynierow to dziwię się że jeszcze tu pracują bo takie pieniądze dostaną wszędzie.

Czy ta opinia jest użyteczna?00
Aplikowalł do firmy
Nie poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety: 

-

Co można ulepszyć: 

Witam. Chcialbym ostrzec przyszłych pracowników, którzy będą rekrutowani przez Pana R.M.Prosze nie robić żadnych kroków dopóki nie będą obietnice ustne potwierdzone na piśmie.Mialem ustnie ustalone stawki i wszelkie szczegóły.Niestety na drugi dzień z Panem R.M. nie bylo zadnego kontaktu pomimo wczesniejszych obietnic kontaktu. Dopiero wieczorem napisal mi lakonicznego sms z propozycją pracy za mniejszą stawkę.Oczywiscie jak odpisalem na co sie umawialismy to zaprzeczyl twierdzac, ze zartuje i nie chce dalszej wspolpracy. Slabe to zarty, gdybym zlozyl wypowiedzenie u obecnego pracodawcy. Totalna ignorancja i brak profesjonalnego podejścia do osoby szukającej uczciwie pracy. Do tej pory pomimo prób dzwonienia nie dostałem odpowiedzi. Mowiac wprost bardzo nieslowna osoba.

Czy ta opinia jest użyteczna?00
PensjaSzefowieMiejsce pracyZespółMożliwości dla kariery
Pracował w firmie 1-2 lata
Nie poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety: 

Ludzie zastanówcie się mocno przed pójściem do tej firmy magazynierzy zarabiają kiepsko obiecują złote góry zostań na nadgodziny a później co do wypłaty obcinają premie a wypłacaja nadgodziny paska i tak niewidzimy od wielu miesięcy bo kierownik logistyki ich nam niedaję żebyśmy za dużo niewidzieli (Marki) pracujesz na mroźni a wypłata jak byś stał w cieple na kasie w żabce omijajcie szerokim łukiem tą firmę a w szczegulności Marki tylko nieliczni tam mają dobrze.

Co można ulepszyć: 
Czy ta opinia jest użyteczna?00

Firma REN powstała w 1991 roku w Radomiu. Na początku swojej działalności skupiła się na rozwoju rynku dystrybucji artykułów mrożonych w obrębie dzisiejszego województwa mazowieckiego. Szybki rozwój Spółki zrodził potrzebę uruchomienia kolejnego magazynu w podwarszawskich Markach. Dotychczasowe sukcesy spowodowały, że REN zaczął rozszerzać swoją obecność w kolejnych regionach kraju, co zaowocowało budową oddziału w Siedlcach i pierwszymi akwizycjami, a w rezultacie, powstaniem oddziałów w Łodzi, Rzeszowie, Przemyślu, Stalowej Woli i wyspecjalizowaną w sprzedaży do odbiorców gastronomicznych placówkę Lublinie.

W 2011 roku Spółka uruchomiła kolejne oddziały w Poznaniu i Zielonej Górze oraz – w wyniku przejęcia jednego z lokalnych dystrybutorów – drugi oddział w Lublinie, który zajmował się sprzedażą w kanale detalicznym. W 2012 roku firma REN rozpoczęła swoje działania na terenie województwa warmińsko-mazurskiego kupując spółkę Jumar Sp. z o.o., która posiadała oddziały w Olsztynie i Giżycku.

Zdjęcia od pracowników firmy Ren

Brak zdjęć. Dodaj zdjęcia jako pierwszy.

Częste pytania o pracy w firmie Ren

🛠️ Czy pracownicy polecają firmę Ren do zatrudnienia?

⚡ Z 3 pracowników firmy Ren 0 poleca pracę w firmie, 3 nie poleca firmę do zatrudnienia oraz 0 nie głosowali.

💰 Rozmiar wynagrodzenia w firmie Ren

3 pracowników firmy Ren ocenia rozmiar wynagrodzenia na 1,0 z 5

💼 Jak pracownicy Ren oceniają zarząd firmy?

3 pracowników firmy Ren ocenia pracę zarządu na 1,5 z 5

📈 Jak pracownicy Ren oceniają karierę w firmie?

3 pracowników firmy Ren ocenia karierę w firmie na 2,0 z 5