Zostaw opinię
Miejsce pracy
Zespół
Możliwości dla kariery
Polecają dla zatrudnienia

0 Polecają pracę w firmie.

1 Nie polecają pracy w firmie.

2 Wstrzymały się przed zostawieniem opinii.

Opinie pracowników o firmie Pass-Pol

Stanowisko
Miasto
Pracuje w firmie 1-2 lata
Nie poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Ludzie to jest kolej rzeczy… Zarządzanie przez kryzys. Nie wiedzieli jak się do ludzi dobrać(pozwalniać) to udogodnili w prawie ustawami wykorzystując spec ustawy w tym wypadku wykorzystując epidemie. Wiele branż przed tzw. pandemią zaczynało mieć recesję, w szczególności przemysł.Taki przykład z budowlanki, tam cały czas się temat kręci i nie zanosi się na kryzys w tej gałęzi, z drugiej strony np. branża meblarska już sporo czasu przed pandemią zaczynała mieć spadki. Prawdopodobnie i branże powiązane z przemysłem tzw.gumowym.Te nowe fabryki-przenoszenie produkcji na Węgry czy gdzie tam indziej po świecie, to prawdopodobnie bardziej zasłona dymna. Wiemy sami ,że nikt tak nie będzie dla nich orał jak Polak.Co najśmieszniejsze kiedyś urządzali łapanki do takich robót, a teraz ludzie walczą sami aby zachować swoje miejsce pracy pomimo że ktoś wie jak to praca ciężka, toksyczna, a i słusznie ktoś zauważył czy doczeka emerytury… Do tego prowadzi monopol na rynku pracy i brak perspektyw na naszym terenie dlatego ludzie po studiach tyrają na produkcji.

Pracuje w firmie 2-5 lat
Stanowisko nie podane
Zalety:

A ja nadal czekam kiedy się dowiemy że również wypowiedzenia dostały osoby z qs, fmea oraz z logistyki bo troszkę to słabe jak wszyscy widzą te dziwne spacery parek z logistyki (kolega z koleżanką) panów z fmea oraz z qs… nam się normy podnosi wypłaty obcina a tam nadal luzik… jest czas na spacer, na papieroska na kładce…

Pracuje w firmie 1-2 lata
Stanowisko nie podane
Zalety:
Co można ulepszyć:

Mam pytanie dlaczego na A8 jest po dwóch wózkowych na zmianie jak jeden nie ma co robić. Niech kierownik przejdzie się i zobaczy jak co chwilę na papierosku sobie na zewnątrz przesiadują. Ludzi się zwalnia a oni mają wakacje papierosek, odpoczynek.

Czy ta opinia jest użyteczna?00
Pass Polska jest renomowanym producentem części dla przemysłu motoryzacyjnego i sprzętu gospodarstwa domowego. Mamy ponad 25-letnie doświadczenie w branży. Stosujemy nowoczesne technologie i rozwijamy własną myśl techniczną. Rocznie wdrażamy do produkcji ponad 300 nowych wyrobów. Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Pass GmbH & Co. KG. Zakład w Sanoku jest największym zakładem Pass na świecie. Naszymi klientami są znane globalne marki: Audi, Aston Martin, Bentley, BMW, Continental Contitec, Daimler, Ford, Jaguar Land Rower, Lamborghini, Magna, Miele, Porsche Skoda, Porsche, Seat, Ti Automotive, Volkswagen, Volvo, Valeo.

Zdjęcia od pracowników firmy Pass-Pol

Brak zdjęć. Dodaj zdjęcia jako pierwszy.

Częste pytania o pracy w firmie Pass-Pol

🛠️ Czy pracownicy polecają firmę Pass-Pol do zatrudnienia?

⚡ Z 3 pracowników firmy Pass-Pol 0 poleca pracę w firmie, 1 nie poleca firmę do zatrudnienia oraz 2 nie głosowali.

💰 Rozmiar wynagrodzenia w firmie Pass-Pol

3 pracowników firmy Pass-Pol ocenia rozmiar wynagrodzenia na 2,7 z 5

💼 Jak pracownicy Pass-Pol oceniają zarząd firmy?

3 pracowników firmy Pass-Pol ocenia pracę zarządu na 2,0 z 5

📈 Jak pracownicy Pass-Pol oceniają karierę w firmie?

3 pracowników firmy Pass-Pol ocenia karierę w firmie na 2,3 z 5