Zostaw opinię
Miejsce pracy
Zespół
Możliwości dla kariery
Polecają dla zatrudnienia

0 Polecają pracę w firmie.

2 Nie polecają pracy w firmie.

1 Wstrzymały się przed zostawieniem opinii.

Opinie pracowników o firmie Solaris Bus&Coach

Stanowisko
Miasto
Pracuje w firmie 2-5 lat
Nie poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Odejście od związków bo tak bardzo przeszkadzają zarząd przez tyle lat nie liczył się z nikim a teraz trzeba z robolami rozmawiać trzeba ich szanowac. Nie można wprowadzić pracy niewolniczej bo zaraz się ktoś upomni o prawa pracownicze tyle lat nikt im nie podskoczył i nagle koniec samowolki, teraz nawet związki upomniały się o podwyżki trzeba szybko oczerniać je przecież elita już dostała przed epidemia za swoją nieudolność a teraz trzeba dać tym którzy na to wszystko pracują dzięki którym to wszystko prosperuje. A właśnie ludziom z produkcji należą się w pierwszej kolejności podwyżki przypomnę tylko że to dzięki produkcji zakład osiaga zyski bo my nie pracujemy zdalnie tylko regularnie co dzień jesteśmy w pracy my na produkcji nie zauważyliśmy że jest epidemia mamy więcej pracy o epidemi słyszymy dopiero jak zaczynamy mówić o podwyżkach.

Pracuje w firmie 1-2 lata
Nie poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Hahah awans za dobrze wykonany pracę tego jeszcze nie było. Będziesz pokazywał że umiesz więcej to więcej będziesz robił. Jeszcze nie spotkałem się tutaj aby ktoś dostał awans za dobra wykonana pracę. Filozofia jest prosta masz znajomości masz awans tak było I będzie sprzedajesz innych jesteś pupilem masz awans. Prędzej garba dostaniesz niż będziesz miał awans chyba że zwiększa Ci obowiązki.

Pracuje w firmie 1-2 lata
Stanowisko nie podane
Zalety:

Gdyby nie było związków zawodowych to bysmy dziś mieli przechlapane zero podwyżki pozabierane wszystko by było gwiazdkowa i wakacyjne dlaczego ci co nie są zapisani nie idą walczyć sami o kasę bo im nikt nieda. Powinno być tak ci co zapisani i walczą to dostają a ci co nie zapisani to niech sami działają w swojej sprawie.

Czy ta opinia jest użyteczna?00
Solaris Bus & Coach S.A.  to jeden z europejskich liderów produkcji autobusów i trolejbusów. Bazując na prawie 25-letnim doświadczeniu i ponad 19 000 wyprodukowanych pojazdów, Solaris każdego dnia wpływa na jakość komunikacji miejskiej w setkach miast w całej Europie. Z myślą o przyszłości, firma wyznacza nowe standardy, dynamicznie rozwijając swoje produkty, zwłaszcza w obszarze elektromobilności. Pojazdy firmy były wielokrotnie nagradzane za jakość i innowacyjność zarówno w Polsce, jak i w innych państwach Unii Europejskiej. Autobus Urbino 12 electric wygrał prestiżowy europejski konkurs „Bus of The Year 2017”. We wrześniu 2018 roku Solaris Bus & Coach S.A. dołączył do grupy CAF, która objęła 100% udziałów w spółce.

Zdjęcia od pracowników firmy Solaris Bus&Coach

Brak zdjęć. Dodaj zdjęcia jako pierwszy.

Częste pytania o pracy w firmie Solaris Bus&Coach

🛠️ Czy pracownicy polecają firmę Solaris Bus&Coach do zatrudnienia?

⚡ Z 3 pracowników firmy Solaris Bus&Coach 0 poleca pracę w firmie, 2 nie poleca firmę do zatrudnienia oraz 1 nie głosowali.

💰 Rozmiar wynagrodzenia w firmie Solaris Bus&Coach

3 pracowników firmy Solaris Bus&Coach ocenia rozmiar wynagrodzenia na 2,3 z 5

💼 Jak pracownicy Solaris Bus&Coach oceniają zarząd firmy?

3 pracowników firmy Solaris Bus&Coach ocenia pracę zarządu na 2,0 z 5

📈 Jak pracownicy Solaris Bus&Coach oceniają karierę w firmie?

3 pracowników firmy Solaris Bus&Coach ocenia karierę w firmie na 2,0 z 5