Zostaw opinię
Zespół
Możliwości dla kariery
Normalnie
Polecają dla zatrudnienia

1 Polecają pracę w firmie.

0 Nie polecają pracy w firmie.

1 Wstrzymały się przed zostawieniem opinii.

Opinie pracowników o firmie TK Maxx

Stanowisko
Miasto
PensjaSzefowieMiejsce pracyZespółMożliwości dla kariery
Pracuje w firmie 1-2 lata
Poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Praca jak najbardziej na plus. Wynagrodzenie super, nawet podczas pandemii dostaliśmy podwyżki. Pieniądze zawsze na czas. Benefity też ok, luxmed, ubezpieczenie zdrowotne, multisport, karta prepaidowa na święta Bożego Narodzenia, zniżka na cały asortyment sklepu. Atmosfera jak najbardziej przyjazna, ale jak wiemy, wszystko zależy od ludzi, bo to oni tworzą atmosferę. Polecam wszystkim, chociaż praca nie należy do najłatwiejszych, szczególnie podczas świątecznego peak’u.

Co można ulepszyć:

Jeśli jesteś doświadczonym pracownikiem to nabywasz coraz więcej uprawnień i obowiązków. Niestety twoja płaca nie rośnie wraz napływem nowych zadań.

Czy ta opinia jest użyteczna?00
PensjaSzefowieMiejsce pracyZespółMożliwości dla kariery
Pracuje w firmie 1-2 lata
Stanowisko nie podane
Zalety:

Plusem na pewno jest stawka godzinowa. Co do grafiku, też dało się jako-tako dogadać. Jeśli nie pasowały Ci godziny pracy, mogłeś się z kimś zamienić. Były imprezy pracownicze, w okresie peaku dostawaliśmy pizze, słodycze i owoce. Bardzo szybko można nauczyć się tego, czego od Ciebie wymagają. Nie stoisz ciągle na jednym stanowisku, tylko jest to zmieniane (chociaż to zarówno plus jak i minus czasami). Wypłata zawsze na czas.

Co można ulepszyć:

Przy dużym ruchu na sklepie ciężko było wyrobić się ze swoimi obowiązkami, a przełożeni mimo to wyzywali nas, jakby to była nasza wina. Musieliśmy często zostawać po godzinach — nie raz było to nawet pół godziny. Często przy dużym ruchu, gdy poszło się do toalety, już przełożeni mieli problem o to, że nie ma nas na stanowisku. Niektórzy przełożeni non stop przerzucali nas ze stanowiska na stanowisko — nie minęło 5 minut, a kazali zmieniać nam dział - to było ogromnym minusem. Kierownicy byli bardzo niezgrani. Nie przekazywali sobie informacji między sobą. Więc jeśli mówiło się jednemu, że ma się L4, to potem trzeba było tłumaczyć się trzem kolejnym, że informacja nie była przekazana. Często mimo próśb grafikowych i wyraźnego zaznaczenia, że danego dnia ma się np. egzamin i nie można przyjść - dostawało się zmianę akurat w tych godzinach. Trzeba potem było kombinować żeby się zamienić z innymi pracownikami, co też było problematyczne, bo mało kto się na to zgadzał. Na sklepie trzeba nosić specjalne słuchawki do komunikacji z innymi pracownikami, ale niektórzy po prostu korzystają z tego jak z zabawki — komentują klientów którzy przychodzą, plotkują, czy mówią o planach na wieczór. Jest to denerwujące, zwłaszcza przy obsłudze klienta.

Czy ta opinia jest użyteczna?00
TK Maxx jest częścią spółki TJX Europe, posiadającej około 440 sklepów w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Polsce, Niemczech i Austrii. Spółką macierzystą jest TJX Companies, Inc. z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, posiadającą 3300 sklepów w 8 krajach. Koncepcja sieci sklepów opiera się na modelu off-price, który zakłada sprzedaż produktów znanych powszechnie marek po okazyjnych cenach.

Zdjęcia od pracowników firmy TK Maxx

Brak zdjęć. Dodaj zdjęcia jako pierwszy.

Częste pytania o pracy w firmie TK Maxx

🛠️ Czy pracownicy polecają firmę TK Maxx do zatrudnienia?

⚡ Z 2 pracowników firmy TK Maxx 1 poleca pracę w firmie, 0 nie poleca firmę do zatrudnienia oraz 1 nie głosowali.

💰 Rozmiar wynagrodzenia w firmie TK Maxx

2 pracowników firmy TK Maxx ocenia rozmiar wynagrodzenia na 3,5 z 5

💼 Jak pracownicy TK Maxx oceniają zarząd firmy?

2 pracowników firmy TK Maxx ocenia pracę zarządu na 4,5 z 5

📈 Jak pracownicy TK Maxx oceniają karierę w firmie?

2 pracowników firmy TK Maxx ocenia karierę w firmie na 3,0 z 5