Zostaw opinię
Możliwości dla kariery
1,0
Masakra
Polecają dla zatrudnienia

0 Polecają pracę w firmie.

1 Nie polecają pracy w firmie.

0 Wstrzymały się przed zostawieniem opinii.

Opinie pracowników o firmie Eltel Networks

Stanowisko
Miasto
PensjaSzefowieMiejsce pracyZespółMożliwości dla kariery
Warszawa
Pracował w firmie mniej niż rok
Nie poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Nie polecam.

Co można ulepszyć:

Ogólnie nie brakuje donosicieli, kierownik projektu potrafi przysłać zlecenie wydania towaru pięć minut przed końcem pracy (zwłaszcza w piątek)

Czy ta opinia jest użyteczna?00

Wspieramy rozwój swoich pracowników

Zatrudniamy 7600 pracowników, zorganizowanych w wyspecjalizowane zespoły. Nasi pracownicy tworzą sukces naszej firmy. Ich bogate doświadczenie oraz szeroka wiedza są bezcenne dla Eltel Networks, a także dla Twojego rozwoju w ramach naszej firmy. W celu zapewnienia ciągłego rozwoju działalności firmy, naszym pracownikom oferujemy szeroki zakres szkoleń, od kwalifikacji zawodowych po programy rozwoju liderów. Dajemy swobodę działania w ramach zajmowanego stanowiska.

Kolejny krok

W Eltel Networks nie istnieją sztywne ścieżki kariery, dzięki czemu możliwości Twojego rozwoju są nieograniczone. Jeżeli jesteś przedsiębiorczy, będziemy wspierać rozwój Twoich umiejętności decydujących o Twoim sukcesie w naszej firmie. Ciągły rozwój liderów oraz wszystkich pracowników decyduje o naszym sukcesie. Plany rozwoju dostosowujemy do pracowników, aby mogli realizować się w roli specjalisty lub lidera.

Zdjęcia od pracowników firmy Eltel Networks

Brak zdjęć. Dodaj zdjęcia jako pierwszy.

Częste pytania o pracy w firmie Eltel Networks

🛠️ Czy pracownicy polecają firmę Eltel Networks do zatrudnienia?

⚡ Z 1 pracowników firmy Eltel Networks 0 poleca pracę w firmie, 1 nie poleca firmę do zatrudnienia oraz 0 nie głosowali.

💰 Rozmiar wynagrodzenia w firmie Eltel Networks

1 pracowników firmy Eltel Networks ocenia rozmiar wynagrodzenia na 2,0 z 5

💼 Jak pracownicy Eltel Networks oceniają zarząd firmy?

1 pracowników firmy Eltel Networks ocenia pracę zarządu na 1,0 z 5

📈 Jak pracownicy Eltel Networks oceniają karierę w firmie?

1 pracowników firmy Eltel Networks ocenia karierę w firmie na 1,0 z 5