Oceń pracę Wojas
Zespół
Dobrze
Możliwości dla kariery
Polecają dla zatrudnienia

1 Polecają pracę w firmie.

1 Nie polecają pracy w firmie.

0 Wstrzymały się przed zostawieniem opinii.

Opinie pracowników o firmie Wojas

Stanowisko
Miasto
PensjaSzefowieMiejsce pracyZespółMożliwości dla kariery
Pracuje w firmie 1-2 lata
Nie poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Witam chciałabym podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Firma taka jest super dla pracowników że aż proponują obecnemu kierownikowi (który jest na zastępstwie) przejście na agencje żeby kierownik z macierzyńskiego nie miał powrotu. Tak się dba o swoich pracowników.

Co można ulepszyć:
Czy ta opinia jest użyteczna?00
PensjaSzefowieMiejsce pracyZespółMożliwości dla kariery
Pracuje w firmie 1-2 lata
Poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Pracuje w firmie od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Fakt. pracy jest sporo, ale wszystko dostajemy na czas. Wojas to solidna firma. Mam fajny zespół i kierownika. Kierowniczka Regionalna zawsze potrafi pomóc i rozwiązać każdy problem. Jest sprawiedliwa i wie jak wygląda praca od str. Sprzedawcy bo sama nim była. Myślę, że te które narzekają powinny zmienić pracodawcę i zwolnić miejsce komuś kto doceni pracę w tej firmie.

Co można ulepszyć:

Czy ta opinia jest użyteczna?00

Już w czasach PRL Nowy Targ kojarzył się wszystkim Polakom z butami - wielu z sentymentem do dziś wspomina słynne Relaksy produkowane w Nowotarskich Zakładach Przemysłu Skórzanego Podhale. Olbrzymi kombinat nie wytrzymał jednak wolnorynkowych przemian gospodarczych po 1989 roku

W tym samym czasie Wiesław Wojas, przedstawiciel rodu związanego od wielu pokoleń z produkcją obuwia, postanowił szyć buty pod marką Wojas, ręcząc tym samym własnym nazwiskiem za wyjątkową solidność ich wykonania. W 1990 roku zatrudnił kilka osób i otworzył pierwszy salon firmowy. Produkcja w pierwszym roku działalności sięgnęła kilkudziesięciu tysięcy par butów.

Modne wzornictwo, umiejętność odczytywania zmieniających się preferencji klientów i szybkiego reagowania na zmiany rynkowe, a przede wszystkim najwyższa jakość produkowanego obuwia spowodowały błyskawiczny rozwój przedsiębiorstwa. W 1994 roku Wiesław Wojas zdecydował się odkupić od syndyka masy upadłościowej NZPS Podhale część wydziałów likwidowanego kombinatu wraz z maszynami. Umożliwiło to nie tylko dynamiczny wzrost mocy produkcyjnych, ale też zachowanie setek zagrożonych miejsc pracy - w ciągu zaledwie jednego roku zatrudnienie w przedsiębiorstwie potroiło się.

Zdjęcia od pracowników firmy Wojas

Brak zdjęć. Dodaj zdjęcia jako pierwszy.

Częste pytania o pracy w firmie Wojas

🛠️ Czy pracownicy polecają firmę Wojas do zatrudnienia?

⚡ Z 2 pracowników firmy Wojas 1 poleca pracę w firmie, 1 nie poleca firmę do zatrudnienia oraz 0 nie głosowali.

💰 Rozmiar wynagrodzenia w firmie Wojas

2 pracowników firmy Wojas ocenia rozmiar wynagrodzenia na 3,5 z 5

💼 Jak pracownicy Wojas oceniają zarząd firmy?

2 pracowników firmy Wojas ocenia pracę zarządu na 3,5 z 5

📈 Jak pracownicy Wojas oceniają karierę w firmie?

2 pracowników firmy Wojas ocenia karierę w firmie na 3,5 z 5