Работа в Kruk

Отзывы сотрудников о компании Kruk

Zajmujemy się obsługą zadłużenia. Chcemy ułatwiać naszym klientom spłatę zaległości i umożliwić wychodzenie na finansową "prostą". Nasza strategia prougodowa powstała właśnie na potrzeby naszych klientów. To dzięki niej osoby zadłużone mogą wyjść z długów w dogodny, optymalny, a także dopasowany do indywidualnej sytuacji sposób. Codziennie staramy się zrozumieć potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Regularnie badamy ich potrzeby, oczekiwania oraz satysfakcję z kontaktów i rozwiązań oferowanych przez naszą Grupę. Aktywnie poszukujemy nowych możliwości i metod, które w jeszcze lepszy sposób będą spełniały pokładane w nas oczekiwania, a osobom zadłużonym w szybszy sposób pomagały wracać na rynek obrotu gospodarczego i odzyskiwać wiarygodność finansową.

W naszych działaniach jesteśmy ukierunkowani na budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji z naszymi klientami. Wiemy, że gdy już nawiążemy dobre relacje, to w zdecydowanej większości przypadków historia zadłużenia skończy się happy endem. Dążymy do tego, aby takich historii było jak najwięcej!

Grupa KRUK podpisała też Zasady Dobrych Praktyk opracowane przez Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce - branżowe zrzeszenie, do którego należymy. ZPF zostało utworzone przez grupę największych firm branży pośrednictwa finansowego w Polsce. Inicjatywa firm finansowych była odpowiedzią na pojawiające się potrzeby regulacji dynamicznie rozwijającego się rynku kredytów konsumenckich. Przedsiębiorstwa te uznały, że najlepszą formą ich reprezentacji jest związek pracodawców. Zasady Dobrych Praktyk to dokument, który stanowi zbiór zasad postępowania, przyjętych do stosowania przez przedsiębiorstwa działające na rynku finansowym będące Członkami Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Zasady Dobrych Praktyk ZPF zostały również zaakceptowane przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Россельхозбанк
Росгосстрах