Oceń pracę Kruk
Miejsce pracy
Zespół
Możliwości dla kariery
Polecają dla zatrudnienia

1 Polecają pracę w firmie.

1 Nie polecają pracy w firmie.

0 Wstrzymały się przed zostawieniem opinii.

Opinie pracowników o firmie Kruk

Stanowisko
Miasto
PensjaSzefowieMiejsce pracyZespółMożliwości dla kariery
Pracuje w firmie 2-5 lat
Poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Witam wszystkich

To co się wyrabia w naszej firmie w czasie covid to przechodzi ludzkie pojęcie ja nie widzę spadków na Polsce wręcz przeciwnie to jakaś ściema. Panowie i Panie szanujmy się skoro firma obciela nam wynagrodzenia i cafeteris i punkty co razem daje 10% a nie 7,5 % a wy robicie więcej i to w krutszym czasie pracy i myślicie że was ktyos za to wynagrodzi to się myślicie i mogę wam już to powiedziec. Nie znam drugiej takie firmy Ktora nie szanuje pracowników i im nie płaci należycie. Dlatego już w tej firmie nie pracuje. I się bardzo cieszę. Szczerze dostałem pracę w okresie covid za większe pieniądze na start niż w kruk przez 9 lat. Chore. Pracujecie dalej za darmo i róbcie jeszcze więcej w imię tego że wasz kierownik poklepie was po plecach. Bo tak trzeba. A inni w koło się z nas śmieją. Dziękuję wszystkim za współpracę.

Co można ulepszyć:
Czy ta opinia jest użyteczna?00
PensjaSzefowieMiejsce pracyZespółMożliwości dla kariery
Pracuje w firmie 2-5 lat
Nie poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Niestety, praca w centrali wiąże się z ciągłym stresem, byłem świadkiem załamań nerwowych i ataków paniki kolegów w trakcie pracy (!). Kierownictwo zespołów pozostawia wiele do życzenia, ludzie którzy nie myślą logicznie, kłamią w trakcie spotkań już nie mówiąc o podstawowych zasadach uprzejmości… Do tego dochodzą zaniżane zaliczki na podatek, niewywiązywanie się z terminów określonych przez kodeks pracy przez HR no i oczywiście tysiąc umów lojalek, tak abyś nigdy nie miał szansy znaleźć podobnej pracy poza wspomnianą firmą. Przykro, bo «standardowi» pracownicy centrali to wspaniałe i przyjazne osoby, ciężko pracujące aby utrzymać domek z zapałek na wodzie :/

Co można ulepszyć:
Czy ta opinia jest użyteczna?00

Zajmujemy się obsługą zadłużenia. Chcemy ułatwiać naszym klientom spłatę zaległości i umożliwić wychodzenie na finansową "prostą". Nasza strategia prougodowa powstała właśnie na potrzeby naszych klientów. To dzięki niej osoby zadłużone mogą wyjść z długów w dogodny, optymalny, a także dopasowany do indywidualnej sytuacji sposób. Codziennie staramy się zrozumieć potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Regularnie badamy ich potrzeby, oczekiwania oraz satysfakcję z kontaktów i rozwiązań oferowanych przez naszą Grupę. Aktywnie poszukujemy nowych możliwości i metod, które w jeszcze lepszy sposób będą spełniały pokładane w nas oczekiwania, a osobom zadłużonym w szybszy sposób pomagały wracać na rynek obrotu gospodarczego i odzyskiwać wiarygodność finansową.

W naszych działaniach jesteśmy ukierunkowani na budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji z naszymi klientami. Wiemy, że gdy już nawiążemy dobre relacje, to w zdecydowanej większości przypadków historia zadłużenia skończy się happy endem. Dążymy do tego, aby takich historii było jak najwięcej!

Grupa KRUK podpisała też Zasady Dobrych Praktyk opracowane przez Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce - branżowe zrzeszenie, do którego należymy. ZPF zostało utworzone przez grupę największych firm branży pośrednictwa finansowego w Polsce. Inicjatywa firm finansowych była odpowiedzią na pojawiające się potrzeby regulacji dynamicznie rozwijającego się rynku kredytów konsumenckich. Przedsiębiorstwa te uznały, że najlepszą formą ich reprezentacji jest związek pracodawców. Zasady Dobrych Praktyk to dokument, który stanowi zbiór zasad postępowania, przyjętych do stosowania przez przedsiębiorstwa działające na rynku finansowym będące Członkami Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Zasady Dobrych Praktyk ZPF zostały również zaakceptowane przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Zdjęcia od pracowników firmy Kruk

Brak zdjęć. Dodaj zdjęcia jako pierwszy.

Częste pytania o pracy w firmie Kruk

🛠️ Czy pracownicy polecają firmę Kruk do zatrudnienia?

⚡ Z 2 pracowników firmy Kruk 1 poleca pracę w firmie, 1 nie poleca firmę do zatrudnienia oraz 0 nie głosowali.

💰 Rozmiar wynagrodzenia w firmie Kruk

2 pracowników firmy Kruk ocenia rozmiar wynagrodzenia na 3,5 z 5

💼 Jak pracownicy Kruk oceniają zarząd firmy?

2 pracowników firmy Kruk ocenia pracę zarządu na 3,0 z 5

📈 Jak pracownicy Kruk oceniają karierę w firmie?

2 pracowników firmy Kruk ocenia karierę w firmie na 3,5 z 5