Работа в Grupa Otmuchów

Отзывы сотрудников о компании Grupa Otmuchów

Jesteśmy jednym z wiodących polskich producentów słodyczy, w tym przede wszystkim cukierków czekoladowych, chałwy, mleczek, karmelków, żelków a także batonów, płatków śniadaniowych oraz słonych przekąsek.

Posiadamy dwie główne marki producenckie: ODRA i FREEYU. Pierwsza to marka z ponad 70-letnią tradycją. Pod marką ODRA znajdziemy takie popularne produkty jak: chałwy, Duetki i Mleczka Familijne czy galaretki w czekoladzie „Opolanki”. FREEYU to z kolei marka odpowiadająca na nowoczesne trendy konsumenckie, pod którą znajdziemy zdrowe przekąski oraz produkty funkcjonalne takie jak: batony owocowe, owocowo-warzywne, owocowo-zbożowe, batony proteinowe, a także bogatą ofertę produktów śniadaniowych.

W ofercie Grupy Otmuchów znajdują się również kompleksowe rozwiązania produktowe w obszarze private label oraz B2B. Nasze wyroby trafiają m.in. do największych krajowych i międzynarodowych sieci handlowych. Grupa jest także partnerem w rozwoju innowacyjnych produktów dla dużych koncernów o zasięgu międzynarodowym, w tym koncernów farmaceutycznych.