Oceń pracę Stako
Miejsce pracy
Zespół
Możliwości dla kariery
Polecają dla zatrudnienia

1 Polecają pracę w firmie.

1 Nie polecają pracy w firmie.

0 Wstrzymały się przed zostawieniem opinii.

Opinie pracowników o firmie Stako

Stanowisko
Miasto
PensjaSzefowieMiejsce pracyZespółMożliwości dla kariery
Pracuje w firmie 1-2 lata
Poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Najlepsza praca w okolicy 3 zmiany spokojnie żadnej nerwówki żadnego pyskowania zero stresu robisz swoje i tyle wszystko grzecznie i ok. amerykańskie standarty, zarobki na start takie same jak wszedzie zależne od stanowiska i działu z opcją podniesienia przy dalszej współpracy .Minusy to 3 zmiany i kilogramy do dzwigania ale nie zawsze bo jest rotacja pracy by sie nie przepracować, w innych firmach dają jeść, wożą i odwożą za darmo ale jest, w tej firmie jest dobra atmosfera.

Co można ulepszyć:
Czy ta opinia jest użyteczna?00
PensjaSzefowieMiejsce pracyZespółMożliwości dla kariery
Pracował w firmie 1-2 lata
Nie poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Witam! Ja tez pracowalem w tym zakladzie w latach 90tych. Jako spawacz dzwigalem z przesowajacych sie w stalowym korytku przygotowanych do spawania zbiornikow, wrzucalem na obrotnik, spaw, zmiana strony, spawanie, gotowe do korytka. Z poczatku wydawalo mi sie to latwe. Po ok 2,5 miesiacach jednak takiej pracy zaczely mnie totalnie bolec przedramiona i przeguby rak. Po jakims czasie zaczely sie tez problemy z kregoslupem. Odmowilem w nastepnym miesiacu pracy w Soboty i Niedziele. Od pilnujacego nas jako brygadzisty jakiegos emerytowanego boksera uslyszalem, ze zrobil sie ze mnie zly pracownik i mam uwazac. Poszlem za zwolnienie. Gdy sie zakonczylo wylali mnie. Klopoty ze zdrowiem zostaly. Nic nie moge udowodnic. Obliczylem ze dzwigajac okolo 100 najlzejszych wtedy zbiornikow (a robilo sie ok.120,czasem wiecej), podczas zdejmowaniaz rynny, zakladania, przekrecani, wrzucania do rynny gotowego zbiornika trzeba bylo w sumie podniesc ponad 4 nawet do 6 ton dzinnie przy 12 godzinach pracy. Nikt zdrowia mi nie wroci a ludzie ktorzy tym kierowali uwazaja pewnie, ze maja czyste sumienie. Przy 12 godzinach i pracy w Soboty i Niedziele zarobilem wtedy ok 1400zl. Niech Pieklo pochlonie taki zaklad, takich pracodawcow i caly ten system w ktorym ludzie sa kompletnie nie licza. Czytajac opinie o zwalnianiu ludzi widze ze chyba nic sie nie zmienilo i juz nie wierze ze moze sie zmienic cos na lepsze. Polska to dziki beznadziejny kraj.

Co można ulepszyć:
Czy ta opinia jest użyteczna?00

Ko-operowaliśmy przy produkcji cystern dla niemieckiego koncernu IFA. Jednocześnie w latach 80. zajmowaliśmy się produkcją kontenerów aluminiowych dla przemysłu chemicznego.

W roku 1989 firma przyjęła nazwę Zakład Wyrobów Metalowych „STAKO”, a swoje kolejne doświadczenia zdobywała produkując urządzenia dla rolnictwa oraz części do samochodów osobowych dla produkcji seryjnej Fiata.

W 1990 roku rozpoczęliśmy produkcję zbiorników ciśnieniowych na gaz propan-butan do zasilania samochodów. Obecnie o naszej pozycji światowego lidera wśród producentów zbiorników ciśnieniowych świadczy ogromna różnorodność asortymentowa naszej oferty – ponad 1000 różnych modeli zbiorników. Zatrudniamy ponad 450 osób.

W 2011 STAKO zostało przejęte przez Worthington Cylinders, wiodącego producenta zbiorników i urządzeń ciśnieniowych. Worthington oferuje szeroką gamę zbiorników CNG Typu I, II, III i IV, zbiorników LPG, jak również innych produktów do przechowywania LPG, tlenu i gazów technicznych do zastosowań przemysłowych.

Zdjęcia od pracowników firmy Stako

Brak zdjęć. Dodaj zdjęcia jako pierwszy.

Częste pytania o pracy w firmie Stako

🛠️ Czy pracownicy polecają firmę Stako do zatrudnienia?

⚡ Z 2 pracowników firmy Stako 1 poleca pracę w firmie, 1 nie poleca firmę do zatrudnienia oraz 0 nie głosowali.

💰 Rozmiar wynagrodzenia w firmie Stako

2 pracowników firmy Stako ocenia rozmiar wynagrodzenia na 4,0 z 5

💼 Jak pracownicy Stako oceniają zarząd firmy?

2 pracowników firmy Stako ocenia pracę zarządu na 3,0 z 5

📈 Jak pracownicy Stako oceniają karierę w firmie?

2 pracowników firmy Stako ocenia karierę w firmie na 3,0 z 5