Oceń pracę Axidus
Miejsce pracy
Zespół
Możliwości dla kariery
Polecają dla zatrudnienia

2 Polecają pracę w firmie.

1 Nie polecają pracy w firmie.

0 Wstrzymały się przed zostawieniem opinii.

Opinie pracowników o firmie Axidus

Stanowisko
Miasto
Pracuje w firmie 1-2 lata
Nie poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Witam. Podzielę się z wami swoimi doświadczeniami w tej firmie. Godzin brak i to nie jest ważne czy chcesz pracować czy nie chodzi o miejsca w domkach czy na hotelach. WiFi w hotelu w moim pokoju już nie miało zasięgu pokoje obiecywali 2 osobowe, wyszły 3 okazało się że możliwe jest że dorzucą jeszcze 2 do pokoju z 3 łóżkami. Co do wypłat grosze ale to przez godziny bo jak tygodniowo wyrobiłeś ponad 3 dni to byłeś kimś. Przejdźmy do dnia zwolnienia podczas wykonywania pracy doszło u mnie do kontuzji przez którą zostałem zmuszony do poproszenia o zmianę stanowiska a później wizytę u lekarza jak wyszło zostałem zwolniony w trybie natychmiastowym, dostałem 24 h na wyprowadzkę, wyszło na to że opuściłem hotel po 5h bo załatwiłem sobie transport i leki. Nie polecam tej firmy i zastanawiam się czy nie założyć im sprawy sądowej.

PensjaSzefowieMiejsce pracyZespółMożliwości dla kariery
Pracuje w firmie mniej niż rok
Poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Wyjechałam do pracy w ubiegłym tygodniu we wtorek, pracuje od pierwszego dnia, codziennie po 8–10 godzin, praca przy owocach, segregacja, pakowanie, dodatkowo w sobotę zapisałam się na extra pracę, więc bardzo dziwią mnie takie komentarze. Bardzo dużo zależy też od podejścia danej osoby do pracy, jeśli ktoś jest zmotywowany i wie po co wyjeżdża to jest doceniony i godziny pracy zawsze ma :)

Pracuje w firmie 1-2 lata
Poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Bardzo polecam agencję, większość negatywnych opinii jest wystawiana przez osoby którym po prostu nie chce się pracować albo przyjechali tutaj imprezowac. Agencja zapewnia mieszkania w dobrym standardzie, jak coś nie odpowiada to zawsze idą na rękę. Jak coś nie odpowiada z jakąś firmą to idą na rękę i znajdują coś innego, jeszcze nie było problemu z tym że same rezerwy i że pracowało się 2 dni w tygodniu, chyba że się jest nierobem :) Nie ma co czytać opinii takich patusow którzy oczekują niewiadomo jakich milionów lepiej się przekonać samemu :)

Praca w Axidus zaczyna się już w Polsce

Nasze współdziałanie rozpoczyna się już przy pierwszym spotkaniu. Jako agencja uważamy, że praca w Axidus powinna nie tylko być generatorem dochodów, ale też czystą przyjemnością oraz źródłem nowych, ciekawych doświadczeń. Dlatego właśnie, już na początku chcemy stworzyć zespół, którego będziesz nie tylko członkiem, lecz również wartościowym elementem.

Jeśli będziesz dobrze czuł się wśród ludzi, z którymi będziesz zatrudniony, praca w Axidus stanie się niemal rozrywką. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego naszego klienta, bardzo cenimy sobie Twoje zaufanie oraz opinię. Pomożemy we wszystkich formalnościach, aby kwestie związane z dokumentami przy okazji wyjazdu do Holandii nie zajęły Ci dużo czasu. Dołożymy wszelkich starań, abyś był w pełni zadowolony z naszych usług, a wyjazd do Holandii wywoływał wyłącznie pozytywne skojarzenia i wspomnienia.

Zdjęcia od pracowników firmy Axidus

Brak zdjęć. Dodaj zdjęcia jako pierwszy.

Częste pytania o pracy w firmie Axidus

🛠️ Czy pracownicy polecają firmę Axidus do zatrudnienia?

⚡ Z 3 pracowników firmy Axidus 2 poleca pracę w firmie, 1 nie poleca firmę do zatrudnienia oraz 0 nie głosowali.

💰 Rozmiar wynagrodzenia w firmie Axidus

3 pracowników firmy Axidus ocenia rozmiar wynagrodzenia na 3,7 z 5

💼 Jak pracownicy Axidus oceniają zarząd firmy?

3 pracowników firmy Axidus ocenia pracę zarządu na 3,7 z 5

📈 Jak pracownicy Axidus oceniają karierę w firmie?

3 pracowników firmy Axidus ocenia karierę w firmie na 3,7 z 5