Работа в DTW Logistics

Отзывы сотрудников о компании DTW Logistics

DTW Logistics – jesteśmy firmą działającą na rynku usług transportowo-spedycyjno-logistycznych, wspieraną przez doświadczonych pracowników. Nasza działalność rozpoczęła się w Błoniu. Kolejnym krokiem było otwarcie biur spedycyjnych w Warszawie oraz w Siedlach. Obecnie posiadamy również oddział w Będzinie oraz Łodzi. Położenie firmy zostało starannie dobrane, zgodnie z planami dalszego rozwoju, gdyż mieści się w samym centrum Polski, przy trasie krajowej E30, w korytarzu transportowym łączącym Europę zachodnią z Rosją. Nasza działalność opiera się na świadczeniu profesjonalnych usług z zakresu spedycji krajowej i międzynarodowej w drogowym transporcie towarów neutralnych, chłodniczych oraz niebezpiecznych (ADR), a także usług logistycznych. Grupa współpracujących z nami przewoźników oraz profesjonalne zaplecze magazynowo-logistyczne, podparte doświadczonymi pracownikami to nasze narzędzia do świadczenia usług o najwyższej jakości. W naszej działalności kierujemy się budowaniem ścisłych relacji z klientami jak i dostawcami usług, ponieważ sukces naszych klientów, jak i dostawców, jest naszym sukcesem. Młody, wykształcony i doświadczony zespół pracowników to gwarancja świadczenia usług na najwyższym poziomie w celu zaspokojenia potrzeb naszych klientów, przy najniższych kosztach.
FM Logistic
CRAFTER