Работа в Multi-finance

Отзывы сотрудников о компании Multi-finance

Punkt Finansowy w Supermarkecie „Stokrotka” działa z powodzeniem od 2006 roku. Powstał wychodząc na przeciw rynkowi finansowemu w związku z zapotrzebowaniem na usługi opłat za rachunki. W 2012 roku uzyskaliśmy wpis od Komisji Nadzoru Finansowego jako Biuro Usług Płatniczych.

Naszą dewizą jest szybkość oraz rzetelność realizacji opłat za rachunki przyjęte od klientów. Oferujemy wysoką jakość usług w niskiej cenie. Dopasowujemy cały czas nasze działania w kierunku indywidualnych potrzeb klienta.

Posiadamy w swojej ofercie także korzystne pożyczki, windykację należności czyli odzyskiwanie długów, ubezpieczenia: komunikacyjne, mieszkaniowe, majątkowe oraz doładowania karty biletu elektronicznego ZTM, doładowania telefonów komórkowych. W naszym Punkcie Finansowym każdy może wyrobić sobie bezpłatnie kartę biletu elektronicznego na przejazdy komunikacją miejską. Współpracujemy z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi i firmami pożyczkowymi.