Zostaw opinię
Zespół
Możliwości dla kariery
Normalnie
Polecają dla zatrudnienia

1 Polecają pracę w firmie.

1 Nie polecają pracy w firmie.

1 Wstrzymały się przed zostawieniem opinii.

Opinie pracowników o firmie British American Tobacco

Stanowisko
Miasto
PensjaSzefowieMiejsce pracyZespółMożliwości dla kariery
Pracował w firmie 1-2 lata
Poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

An excellent employer with extremely talented people which makes it a really successful company. BAT brings you an invaluable mix, hard work meanwhile you have fun and its always rewarded. The team working culture make the work easier and expose the employees to a really enormous amount of knowledge to learn and which give us the opportunity to improve our skills.

PensjaSzefowieMiejsce pracyZespółMożliwości dla kariery
Pracuje w firmie mniej niż rok
Stanowisko nie podane
Zalety:

Na entrevista a visão da empresa é uma maravilha, mas na prática é uma bagunça, equipamentos que não funcionam, descaso com funcionários excesso de funções para remuneração oferecida. Os benefícios sim são ótimos, mas o estresse não compensa.

Warszawa
Aplikowalł do firmy
Nie poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Brak informacji zwrotnej w procesie rekrutacyjnym do zespołu HR. To niedopuszczalne. Teraz się cieszę, że nie zostałam tam zatrudniona, bo nie chciałabym pracować w takim HRze.

Czy ta opinia jest użyteczna?00

British American Tobacco Polska jest częścią Grupy British American Tobacco – międzynarodowej firmy tytoniowej, sprzedającej swoje produkty na ponad 200 rynkach całego świata.

Nasza firma stawia sobie za cel, by jej produkty najlepiej zaspokajały potrzeby dorosłych osób palących. Jednocześnie podkreślamy, że realizujemy nasze zamierzenia handlowe w sposób zgodny z racjonalnymi oczekiwaniami, jakie społeczeństwo może stawiać przed odpowiedzialnym producentem wyrobów tytoniowych w XXI wieku.

Na polskim rynku do Grupy British American Tobacco należą dwie spółki: British-American Tobacco Polska S.A. w Augustowie o charakterze produkcyjnym oraz British American Tobacco Polska Trading Sp. z o.o. w Warszawie, zajmująca się działalnością dystrybucyjno-marketingową.

Zdjęcia od pracowników firmy British American Tobacco

Brak zdjęć. Dodaj zdjęcia jako pierwszy.

Częste pytania o pracy w firmie British American Tobacco

🛠️ Czy pracownicy polecają firmę British American Tobacco do zatrudnienia?

⚡ Z 3 pracowników firmy British American Tobacco 1 poleca pracę w firmie, 1 nie poleca firmę do zatrudnienia oraz 1 nie głosowali.

💰 Rozmiar wynagrodzenia w firmie British American Tobacco

3 pracowników firmy British American Tobacco ocenia rozmiar wynagrodzenia na 3,5 z 5

💼 Jak pracownicy British American Tobacco oceniają zarząd firmy?

3 pracowników firmy British American Tobacco ocenia pracę zarządu na 4,0 z 5

📈 Jak pracownicy British American Tobacco oceniają karierę w firmie?

3 pracowników firmy British American Tobacco ocenia karierę w firmie na 3,5 z 5