Oceń pracę Domex
Miejsce pracy
Zespół
Możliwości dla kariery
Polecają dla zatrudnienia

2 Polecają pracę w firmie.

0 Nie polecają pracy w firmie.

0 Wstrzymały się przed zostawieniem opinii.

Opinie pracowników o firmie Domex

Stanowisko
Miasto
PensjaSzefowieMiejsce pracyZespółMożliwości dla kariery
Pracuje w firmie 1-2 lata
Poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Czytam wszystkie wpisy i opinie i myślę, że mam kompetencje, prawo i obowiązek wyrazić swoją opinię - a jest ona mimo wszystko pozytywna. Poznałem tą firmę i mogę powiedzieć, że jest to firma o bardzo dużym potencjale produkcyjnym, posiadająca pracowników o bardzo dużych kompetencjach — ale szczególnie wyróżniłbym produkcję. Ważna była też kiedyś kultura organizacyjna i atmosfera w pracy- bardzo pozytywna, która została naruszona przez zmiany organizacyjne na szczeblu dozoru. Myślę i wiem na pewno, że Właściciel trochę się pogubił słuchając nieodpowiednich ludzi — ale życie pokazuje ,że sam nie pokierujesz organizacją i musisz komuś zaufać. Myślę Panie Prezesie ,że poukładasz te klocki. Pomimo złych wspomnień bardzo Wam kibicuję. Ci którzy piszą te bzdury nie mają pojęcia o prowadzeniu biznesu i Spółek z o.o.- jest to ciężki chleb ponieważ firma nie tylko daje profity właścicielowi ale daje też a może przede wszystkim zatrudnienie dla lokalnych i nie tylko pracowników. Powracając do produkcji i jej potencjału to naprawdę park maszynowy daje duże możliwości i nie musi żywić się tylko produkcją pod akcesoria wodociągowe. Zawsze ta firma była dla mnie swego rodzaju wzorem polskiej — rodzinnej firmy. Panie Prezesie — Marcinie klata do przodu i nie zapominaj i słowie przewodnim, które nie raz od Ciebie słyszałem — «pracownik — człowiek jest najważniejszy». Jeszcze jedno pamiętajcie, że nikt Wam nie gwarantuje pracy do samej emerytury, a reorganizacja firmy jest częścią działalności firmy, chyba, że jest chora — i «lecą głowy» osób które nie mają siły przebicia lub znajomości. Ale ten fakt jest tylko i wyłącznie oznaką słabości dozoru. Mam już trochę lat na karku i doświadczenia i wiem co piszę. Na koniec Pozdrawiam wszystkich pracowników Spółki, i życzę Wam dużo cierpliwości i wiary w sukces. I na koniec chciałby jeszcze kiedyś online zobaczyć Waszą firmę.

Co można ulepszyć:

Czy ta opinia jest użyteczna?00
PensjaSzefowieMiejsce pracyZespółMożliwości dla kariery
Pracował w firmie 1-2 lata
Poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

This was a great place to work. They were considerate of employee needs and worked with employees to make it a good place to work. Great team work environment.

Co można ulepszyć:

Czy ta opinia jest użyteczna?00

Firma DOMEX rozpoczęła swoją działalność w kwietniu 1992 roku w Piławie Górnej i obecnie należy do największych w kraju producentów armatury wodociągowej, kanalizacyjnej i gazowej.
W roku 2002 nastąpiło przekształcenie firmy w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością i przeniesienie do nowo wybudowanego zakładu w Dzierżoniowie na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Dynamiczny rozwój naszej firmy spowodowany zwiększającym się asortymentem produkcji, wprowadzaniem nowych technologii i metod zarządzania spowodował zwiększenie konkurencyjności naszej firmy zarówno pod względem jakości jak i ceny.

Wyroby produkowane przez naszą firmę posiadają wszelkie świadectwa, zatwierdzenia, atesty i certyfikaty. Dewizą naszej firmy jest jak najszersze zabezpieczenie potrzeb klientów branży wodociągowo-kanalizacyjnej, dlatego obok wyrobów produkowanych seryjnie wykonujemy produkty według indywidualnych wskazań naszych klientów.

Wiecej informacji

Zdjęcia od pracowników firmy Domex

Brak zdjęć. Dodaj zdjęcia jako pierwszy.

Częste pytania o pracy w firmie Domex

🛠️ Czy pracownicy polecają firmę Domex do zatrudnienia?

⚡ Z 2 pracowników firmy Domex 2 poleca pracę w firmie, 0 nie poleca firmę do zatrudnienia oraz 0 nie głosowali.

💰 Rozmiar wynagrodzenia w firmie Domex

2 pracowników firmy Domex ocenia rozmiar wynagrodzenia na 4,5 z 5

💼 Jak pracownicy Domex oceniają zarząd firmy?

2 pracowników firmy Domex ocenia pracę zarządu na 4,5 z 5

📈 Jak pracownicy Domex oceniają karierę w firmie?

2 pracowników firmy Domex ocenia karierę w firmie na 4,5 z 5