Оценка работы Alpacked

Отзывы сотрудников о компании Alpacked

DevOps engineer

Плюсы:

Працюю з Alpacked вже декілька місяців. Станом на зараз це найкраща компанія в tech секторі з якою мені доводилось мати справу. Цікаві, різноманітні проекти з актуальними технологіями, індивідуальний підхід та увага до кожного працівника, гнучкість у менеджменті та великі амбіції на майбутнє; А головне — приголомшлива динаміка розвитку та задоволені клієнти. З точки зору працівника: об'єм вивчених нових технологій в Alpacked, просто в рази перевищує звичайний outsource за той же відрізок часу, а це головний параметр. Alpacked складає враження надзвичайно хорошого місця як для початківця в DevOps (мій випадок), так і для професіоналів які ще не втратили запал та хочуть розвиватись далі. Так тримати!

ALPACKED - is a DevOps agency providing professional managed and advisory services. Our expertise counts 8 years of successful operation in the IT segment and we are proud to be one of the first to adopt DevOps practices.

Ourmission is to provide quality and revolutionized IT delivery capability so that any business could function efficiently and securely in the digital space.

Фото от сотрудников компании Alpacked

Часто задаваемые вопросы о работе в компании Alpacked

🛠️ Рекомендуют ли сотрудники компанию Alpacked для трудоустройства?

⚡ Из 1 сотрудников компании Alpacked 1 рекомендуют работу в компании, 0 не рекомендуют компанию для трудоустройства и 0 воздержались от оценки

💰 Какая оплата труда в компании Alpacked

1 сотрудников компании Alpacked оценили оплату труда на 5,0 из 5

💼 Как сотрудники Alpacked оценивают начальство компании?

1 сотрудников компании Alpacked оценили работу начальства на 5,0 из 5

📈 Как сотрудники Alpacked оценивают карьерный рост в компании?

1 сотрудников компании Alpacked оценили карьерный рост в компании на 5,0 из 5