Работа в PersonalGlobal

Отзывы сотрудников о компании PersonalGlobal

Rekrutujemy zgodnie z Państwa potrzebami Rekrutacja zajmujemy sie od 2012 roku i mamy na swoim koncie skuteczne zamkniecie prawie 200 projektow rekrutacyjnych dla klientow z krajow Unii Europejskiej ( Polska ) oraz panstw nie nalezacych do wspolnot europejskich ( Rosja, Ukraina ). Dzieki wieloletniemu doswiadzczeniu oraz posiadanym bazom danych ( ponad 50 000 pracownikow z kilku regionow Ukrainy ) i niezwykle bogatemu kompetencjom naszego personelu ( nasi managerowie maja lacznie ponad 97 lat doswiadczen na stanowiskach rekrutacyjnych – zarowno w rekrutacjach wewnetrzych jak i miedzynarodowych ) jestesmy niekwestionowanym liderem we wschodniej czesci Ukrainy. Jestesmy praktykami, nie teoretykmi. Rozwiazalismy problemy szeregu pracodawcow z sektora malych i srednich przedsiebiorstw, zapelniajac wakujace stanowiska w wielu branzach takich jak produkcja, rolnictwo i drobne uslugi.
Neovox
Технологии Доверия