Oceń pracę Sitel
Zespół
Dobrze
Możliwości dla kariery
Polecają dla zatrudnienia

3 Polecają pracę w firmie.

1 Nie polecają pracy w firmie.

0 Wstrzymały się przed zostawieniem opinii.

Opinie pracowników o firmie Sitel

Stanowisko
Miasto
Pracował w firmie 1-2 lata
Nie poleca tego pracodawcę

Co można ulepszyć:

Pracę wspominam źle i czuję się oszukana i potraktowana bez szacunku. Oferta prezentowana w czasie rozmowy rekrutacyjnej nie ma odzwierciedlenia w warunkach pracy. Jest duże zorientowanie na wyniki. Przez cały okres pracy dostawałam od przełożonych pozytywne opinie na temat moich wyników, a przed końcem umowy zostałam poinformowana, że nie zostanie ona przedłużona, bez wyjaśnienia dlaczego. Wynagrodzenie zbyt niskie w porównaniu do obowiązków.

Pracuje w firmie 2-5 lat
Stanowisko nie podane
Zalety:

Kultura pracy jest w porządku, chociaż mogłaby być bardziej ustrukturyzowana. Firma jest dobrze zarządzana, a kierownicy zespołu wspierają resztę pracowników w osiąganiu założonych celów.

Co można ulepszyć:

Brak stałych godzin pracy.

Pracuje w firmie 1-2 lata
Stanowisko nie podane
Zalety:

Liczba zadań była odpowiednia i wszystko udawało się mi zrobić w wyznaczonym czasie. Co miesiąc organizowane było szkolenie, aby zapoznać się ze wszystkimi zmianami w systemie, w którym pracowaliśmy. Atmosfera w pracy była przyjazna i bezstresowa.

Co można ulepszyć:

Szkolenia organizowane były tylko na temat zmian w systemie. Nie oferowano zbyt wiele możliwości rozwoju czy zdobycia nowych umiejętności.

Pracuje w firmie 1-2 lata
Stanowisko nie podane
Zalety:

Elastyczne godziny pracy. Kierownicy nie robili problemów z wcześniejszym wychodzeniem albo zostawaniem po godzinach. To dobre miejsce na rozwijanie kompetencji miękkich, głównie w komunikacji. Zapewniane są szkolenia, w przypadku problemów albo pytań można liczyć na kierowników. Pensja niezła jak na call center.

Zdjęcia od pracowników firmy Sitel

Brak zdjęć. Dodaj zdjęcia jako pierwszy.