Zostaw opinię
Miejsce pracy
Zespół
Możliwości dla kariery
Polecają dla zatrudnienia

2 Polecają pracę w firmie.

0 Nie polecają pracy w firmie.

0 Wstrzymały się przed zostawieniem opinii.

Opinie pracowników o firmie Tenneco Automotive

Stanowisko
Miasto
PensjaSzefowieMiejsce pracyZespółMożliwości dla kariery
Rybnik
Pracuje w firmie 1-2 lata
Poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Witam. Jak wiecie postój się przedłuża do 17 kwietnia. Jedni dostają urlopy… co uważam za rozsądne i mądre. Tyle na razie możemy pomóc firmie. Mam nadzieję na to że po tej pandemii ludzie zrozumieją jak ważne jest szacunek i poczucie wspólnoty. Dziś wszyscy jesteśmy.pracownikami. I myślimy jak pracownicy bo to nasza firma nasz skarb. To trzeba cenić.

Co można ulepszyć:

Czy ta opinia jest użyteczna?00
PensjaSzefowieMiejsce pracyZespółMożliwości dla kariery
Rybnik
Pracuje w firmie 2-5 lat
Poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Nie ma co narzekać, firma płaci na czas i daje zarobić. Są ludzie i ludziska i są tacy co będą wybrzydzać zawsze. Ciekawy jestem jak w dobie kryzysu was teraz wasze piękne firmy będą traktowac:) bo aktualnie tenneco daje nawet lepsze warunki niż kopalnie, które wciąż narażają swoich ludzi uciskając ich po 50 w jednej windzie:) prócz tego górnicy mają płacone podstawy 2 x mniej niż my więc wysłanie ich na postojowe wiąże się z góra najniższa krajowa, prócz tego zmuszają ich do pracy i grożą zwolnieniami. Pozdrawiam jeden z nielicznych zadowolonych z tego pracodawcy :*

Co można ulepszyć:

Czy ta opinia jest użyteczna?00

Koncern Tenneco jest firmą produkcyjną działającą na całym świecie. Jesteśmy pionierem w zakresie globalnych pomysłów na czystsze powietrze oraz płynniejszy, cichszy i bezpieczniejszy transport. Projektujemy, produkujemy i dystrybuujemy produkty Clean Air i Ride Performance. Obsługujemy naszych klientów z 91 zakładów produkcyjnych i 15 ośrodków inżynieryjnych i technicznych na całym świecie, dostarczając zaawansowane technologie, produkty wysokiej jakości.

Główna siedziba firmy znajduje się w Stanach Zjednoczonych w Lake Forest w stanie Illinois.

Nasz oddział Tenneco Automotive Polska w Rybniku to duży zakład produkcyjny, w którym pracuje ok. 2000 osób. Oprócz zakładu w Rybniku funkcjonuje również centrum badawcze- Rybnickie Centrum Inżynieringu REC, które zajmuje się projektowaniem i rozwijaniem systemów wydechowych dla wiodących producentów samochodów.

Do głównych działów REC należą:

• konstrukcja,
  • akustyka,
  • wytrzymałość,
  • laboratorium materiałowe i testowe łącznie z hamownią silnikową

Zdjęcia od pracowników firmy Tenneco Automotive

Brak zdjęć. Dodaj zdjęcia jako pierwszy.

Częste pytania o pracy w firmie Tenneco Automotive

🛠️ Czy pracownicy polecają firmę Tenneco Automotive do zatrudnienia?

⚡ Z 2 pracowników firmy Tenneco Automotive 2 poleca pracę w firmie, 0 nie poleca firmę do zatrudnienia oraz 0 nie głosowali.

💰 Rozmiar wynagrodzenia w firmie Tenneco Automotive

2 pracowników firmy Tenneco Automotive ocenia rozmiar wynagrodzenia na 4,0 z 5

💼 Jak pracownicy Tenneco Automotive oceniają zarząd firmy?

2 pracowników firmy Tenneco Automotive ocenia pracę zarządu na 4,5 z 5

📈 Jak pracownicy Tenneco Automotive oceniają karierę w firmie?

2 pracowników firmy Tenneco Automotive ocenia karierę w firmie na 4,0 z 5