Zostaw opinię
Miejsce pracy
Zespół
Możliwości dla kariery
Polecają dla zatrudnienia

2 Polecają pracę w firmie.

0 Nie polecają pracy w firmie.

1 Wstrzymały się przed zostawieniem opinii.

Opinie pracowników o firmie Souvre Internationale

Stanowisko
Miasto
Pracuje w firmie 2-5 lat
Stanowisko nie podane
Zalety:

Chciałbym się odnieść do negatywnych opinii na temat Souvre. Przepraszam z góry jeśli kogoś urażę a wiem że tak będzie ale te opinie wyrażają tylko lenie i osoby które nie mają pojęcia o mlm. Mówi się że mlm jest dla każdego. Niestety to nieprawda. Ten system jest dla świadomych pracowitych ludzi którzy są w stanie się zaangażować. Tu firmy płacą za wynik a wynik to obrót. Nie ma obrotu nie ma prowizji. Analogicznie gdyby ktoś otworzył swój biznes np. sklep stacjonarny lub jakieś usługi a nie miałby klientów to nic nie zarobi. Różnica jest taka że w tradycyjny biznes trzeba zainwestować kilka kilkanaście często kilkadziesiąt tysięcy. Do tego dochodzą koszty stałe: zus, wynajem lokalu czy biura często wynagrodzenie pracownika. Co więc robi właściciel takiego biznesu? Pracuje ciężko od rana często do wieczora żeby na to wszystko zarobić. Pracuje i nie narzeka nie marudzi. W mlm nie ma tych kosztów więc często i podejście jest inne. Ludziom się wydaje że to lekka łatwa i przyjemna praca. Że pieniądze biorą się z nikąd. A potem rozczarowanie i pretensje że firma nie płaci że nic nie zarobiłem że produkty złe itd. Samo zapisanie się nie wystarczy. Nie wystarczy również zapisanie mamy czy cioci. To jest naprawdę ciężka prac. A jakość produktów. W większości jest dobra z prostego powodu. Gdyby było inaczej żaden mlm nie utrzymałby się na rynku.

Pracuje w firmie 5-10 lat
Poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Praca wymaga zaangażowania jak każda inna. Ja wolę otrzymywać wynagrodzenie za wyniki mojej pracy a nie stałą pensje bez możliwości rozwoju. Dużo też myślę że zależy od tego na jaki zespół trafimy. Nie każdy zaczynając pracę w firmie souvre ma w grupie dyrektora i osobę która doszła na wysoki szczebel, od której możemy się uczyć. Ja zaczęłam współprace za namową koleżanki i mam w zespole dyrektora regionalnego oraz kierownika. Pomagamy sobie nawzajem, robimy dodatkowe spotkania video, dzielimy się pomysłami i codziennie wspieramy :). Jeśli ktoś byłby zainteresowany współpracą to zapraszam do mojego zespołu.

Pracuje w firmie 1-2 lata
Poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Pracuje już 1 rok w firmie i uwązam że osoby które są na stanowisku jak chcesz to poprowadzą Cie dosłownie za rączke krok po kroku żebyś cos osiągnął, jeśli chcesz i zapitalasz to awans jest nieunikniony, natomiast jeśli tylko mówisz że chcesz a nic nie robisz to… nikt sie nie będzie nad tobą rozczulał i wiecznie motywował. Produkty są genialne pod warunkiem że czytasz i stosujesz sie do etykiety.

SOUVRE INTERNATIONALE - SOUVRE POLSKA

Jesteśmy polską firmą z zagranicznymi perspektywami. Souvre Internationale to firma rozwijająca się w branży marketingu społecznościowego, trwale związana ze środowiskiem e-commerce. Idziemy z duchem czasu, a kroku dotrzymują nam najlepsi specjaliści z dziedziny sprzedaży i coachingu. Motywuje nas wizja stworzenia ponadnarodowej firmy, która spełnia europejskie standardy dostarczania produktów do klientów. Nasza ekspansja została zainicjowana pod koniec 2016 r., kiedy to rozpoczęliśmy sprzedaż zagraniczną. Kolejne etapy ewoluowania marki Souvre potwierdzają tezę, że firma daje Partnerom niebywałą okazję do zbudowania długoterminowego biznesu. Ogromny nacisk kładziemy na szkolenia Partnerów, aby mogli czuć się w pełni kompetentni w relacjach biznesowych.

OFERTA PRODUKTOWA

W kosmetykach przeznaczonych do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów i paznokci marki Souvre Internationale zawarty jest kolagen naturalny – białko, które ma kluczowe znaczenie dla zachowania młodego wyglądu. Żel doskonale nawilża suchą lub uszkodzoną skórę, przywracając jędrność. Kosmetyki i suplementy diety Souvre zostały przetestowane przez tysiące zadowolonych Partnerów i Odbiorców produktów klasy premium. Kuracje kolagenowe pozwalają w kilka chwil zorganizować domowe spa, nawet wtedy gdy brakuje czasu na wizytę w salonie piękności.

Partnerzy marki organizują w całej Polsce szkolenia produktowe połączone z pokazami działania produktów kolagenowych. Ich uczestnicy cenią sobie błyskawiczne efekty nawilżająco-odmładzające wzmocnione działaniem naturalnych składników zamkniętych w suplementach diety.

Z kolei najnowsza seria produktów Souvre to luksusowe perfumy z Linii Francuskiej i Kontynentalnej. Ich wyjątkowość polega na tym, że stanowią jedyne w swoim rodzaju kompozycje powstałe z komponentów pochodzących z francuskiego miasta Grasse. Dzięki temu cechuje je trwałość i intensywność zapachów zamkniętych w designerskich flakonach.

Zdjęcia od pracowników firmy Souvre Internationale

Brak zdjęć. Dodaj zdjęcia jako pierwszy.