Работа в Souvre Internationale

Отзывы сотрудников о компании Souvre Internationale

SOUVRE INTERNATIONALE - SOUVRE POLSKA

Jesteśmy polską firmą z zagranicznymi perspektywami. Souvre Internationale to firma rozwijająca się w branży marketingu społecznościowego, trwale związana ze środowiskiem e-commerce. Idziemy z duchem czasu, a kroku dotrzymują nam najlepsi specjaliści z dziedziny sprzedaży i coachingu. Motywuje nas wizja stworzenia ponadnarodowej firmy, która spełnia europejskie standardy dostarczania produktów do klientów. Nasza ekspansja została zainicjowana pod koniec 2016 r., kiedy to rozpoczęliśmy sprzedaż zagraniczną. Kolejne etapy ewoluowania marki Souvre potwierdzają tezę, że firma daje Partnerom niebywałą okazję do zbudowania długoterminowego biznesu. Ogromny nacisk kładziemy na szkolenia Partnerów, aby mogli czuć się w pełni kompetentni w relacjach biznesowych.

OFERTA PRODUKTOWA

W kosmetykach przeznaczonych do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów i paznokci marki Souvre Internationale zawarty jest kolagen naturalny – białko, które ma kluczowe znaczenie dla zachowania młodego wyglądu. Żel doskonale nawilża suchą lub uszkodzoną skórę, przywracając jędrność. Kosmetyki i suplementy diety Souvre zostały przetestowane przez tysiące zadowolonych Partnerów i Odbiorców produktów klasy premium. Kuracje kolagenowe pozwalają w kilka chwil zorganizować domowe spa, nawet wtedy gdy brakuje czasu na wizytę w salonie piękności.

Partnerzy marki organizują w całej Polsce szkolenia produktowe połączone z pokazami działania produktów kolagenowych. Ich uczestnicy cenią sobie błyskawiczne efekty nawilżająco-odmładzające wzmocnione działaniem naturalnych składników zamkniętych w suplementach diety.

Z kolei najnowsza seria produktów Souvre to luksusowe perfumy z Linii Francuskiej i Kontynentalnej. Ich wyjątkowość polega na tym, że stanowią jedyne w swoim rodzaju kompozycje powstałe z komponentów pochodzących z francuskiego miasta Grasse. Dzięki temu cechuje je trwałość i intensywność zapachów zamkniętych w designerskich flakonach.