Oceń pracę BP
Miejsce pracy
Zespół
Możliwości dla kariery
Polecają dla zatrudnienia

1 Polecają pracę w firmie.

3 Nie polecają pracy w firmie.

0 Wstrzymały się przed zostawieniem opinii.

Opinie pracowników o firmie BP

Stanowisko
Miasto
Kraków
Pracował w firmie 1-2 lata

Kasjer

Zalety:

Praca generalnie jak praca ale zarobki 2100 (już z premia) dno, jak można takie płacić wynagrodzenie za ogrom obowiązków które posiadasz oraz czynności do wykonania zwolniłem się po pierwszej wypłacie. Nie polecam nikomu pracy Rotacja pracowników mówi sama za siebie Dobry pracodawca nie szuka ciągle ludzi do pracy …(178h) + premia której masz 120zl wychodzi 2100 netto … Żal …

Mnóstwo.

Toruń
Pracował w firmie mniej niż rok
Stanowisko nie podane
Zalety:

Plusem były zmiany po 12 godzin, bo to dawało zaledwie 14 zmian w miesiącu przy pełnej obsadzie.

Co można ulepszyć:

Nikt nie pyta czy zgadzasz się na nadgodziny, masz przyjść i koniec. Jeśli w danym miesiącu ułożą ci grafik tak, że nie masz (a chciałbyś mieć) wyrobionej normy czasu pracy, to wyrównują niedobór urlopem- wnioski wypisuje pracodawca, a ty masz go podpisać. Nie masz wyboru. Kierownik ma gorzej, bo za darmo pracuje w nadgodzinach, w weekendy i święta, do tego nikt mu nie płaci za używanie prywatnego telefonu i samochodu do celów służbowych, nie ma zwrotu kosztu paliwa. Więc najlepiej jak pracujesz charytatywnie.

Poznań
Pracował w firmie mniej niż rok

Kasjer-sprzedawca

Zalety:

Absolutnie najgorsze miejsce pracy jakie mi się trafiło. Kierownictwo — dno, wymogi w stosunku do obowiązków — kosmicznie śmieszne, ilość zadań na harmonogramie — przezabawna. Jedyne co jest super to ekipa, kierownik niestety… szkoda słów. Owszem, na stacji BP można wejść na ścieżkę kariery i zdobyć stanowisko zastępcy kierownika, ale po drodze można dostać zwyrodnień stawów, kręgosłupa, tachykardii, zawału i innych tego typu chorób. Nie warto jest tak się zaharować dla plakietki z napisem «zastępca kierownika» bo jedyne co to przynosi to dodatkowe obowiązki do tych, które ma się na początku. Stacja otwarta 24/7, czyli z niedzielami niehandlowymi włącznie, co za tym idzie? Nocka z soboty na niedzielę i w. w niedziela to APOKALIPSA. Nie masz czasu się podrapać a co dopiero dołożyć towar, który tak czy inaczej MUSISZ dołożyć, bo potem w poniedziałek przyjdzie kierownik i musisz wysłuchać kazania. Podsumowując, nie polecam tej pracy i radzę trzymać się od Słowianki z daleka. Nie pozdrawiam.

Co można ulepszyć:

niskie zarobki, mnóstwo roboty nieadekwatnej do płac, stres, łzy.

Warszawa
Pracował w firmie 2-5 lat
Poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Na stacji są zasadniczo trzy stanowiska: kierownik, zastępca kierownika i pozostali pracownicy. Ja pracowałem jako pozostały pracownik. Obowiązki to w kolejności od najbardziej zajmujących do na najmniej: obsługa klienta, wykładanie/dokładanie towaru na sklep, dostawy, sprzątanie, przygotowywanie posiłków i kawy i wszystko inne.

Praca płatna (12/2018–02/2019) za 172H w systemie 3 zmianowym (rzadko bywały 2 dni wolne pod rząd) płatne 2200zł netto, praca niejednokrotnie po 2–3 zmiany nocne lub gdzie schodząc z nocy o 6 rano nastepnego dnia idziemy na 6 do pracy.

Praca ciężka i absolutnie bez satysfakcji, dobra jak ktoś potrzebuje dorobić (marnie swoją drogą) lub jest zdesperowany i szuka jakiejkolwiek prac.

Co można ulepszyć:

Godziny pracy, wynagrodzenie, zróżnicowani klienci.

Czy ta opinia jest użyteczna?00

Firma BP jest obecna w Polsce od ponad 25 lat i znajduje się wśród 25 najlepszych pracodawców, jest wiceliderem na polskim rynku z marką Aral i Castrol, działa też spółka JV Lotos - Air BP.

Siedziba BP w Polsce mieści się w Krakowie, a biuro działu olejowego BP, Castrol i Aral mieści się w Warszawie.

BP dla klientów i firm

Przez ponad 25 lat obecności firmy BP w Polsce zainwestowaliśmy tu 5,5 miliarda złotych. Do budżetu państwa z tytułu podatku VAT, akcyzy i podatku paliwowego odprowadziliśmy 15 mld zł, zatrudniamy ponad 4000 pracowników bezpośrednio i kolejne 4 tysiące pośrednio.

Zależy nam na aktywnym wspieraniu polskiego rynku, dlatego stale korzystamy z polskich biur projektowych, zakupy robimy u polskich dostawców i szeroko współpracujemy z polskimi wykonawcami oraz podwykonawcami.

Odpowiedzialny biznes

Ważną częścią strategii firmy są inwestycje w projekty społeczne. Wspieramy m.in. „Pajacyka” Polskiej Akcji Humanitarnej, „Szlachetną Paczkę” i „Akademię Przyszłości” Stowarzyszenia WIOSNA czy „Pola Nadziei” Towarzystwa Przyjaciół Chorych Hospicjum Św. Łazarza.

Zapewniamy nieodpłatnie paliwo dla Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, Stowarzyszenia SIEMACHA, Polskiej Akcji Humanitarnej oraz sieci motocyklowych karetek R2. Współpracujemy z Klasą Kobiet.

Zdjęcia od pracowników firmy BP

Brak zdjęć. Dodaj zdjęcia jako pierwszy.

Częste pytania o pracy w firmie BP

🛠️ Czy pracownicy polecają firmę BP do zatrudnienia?

⚡ Z 4 pracowników firmy BP 1 poleca pracę w firmie, 3 nie poleca firmę do zatrudnienia oraz 0 nie głosowali.

💰 Rozmiar wynagrodzenia w firmie BP

4 pracowników firmy BP ocenia rozmiar wynagrodzenia na 1,3 z 5

💼 Jak pracownicy BP oceniają zarząd firmy?

4 pracowników firmy BP ocenia pracę zarządu na 2,3 z 5

📈 Jak pracownicy BP oceniają karierę w firmie?

4 pracowników firmy BP ocenia karierę w firmie na 2,8 z 5