Zostaw opinię
Miejsce pracy
Zespół
Możliwości dla kariery
Polecają dla zatrudnienia

3 Polecają pracę w firmie.

0 Nie polecają pracy w firmie.

0 Wstrzymały się przed zostawieniem opinii.

Opinie pracowników o firmie ZF Group

Stanowisko
Miasto
Częstochowa
Pracował w firmie mniej niż rok
Stanowisko nie podane
Zalety:

Wynagrodzenie za praktykę

Co można ulepszyć:

Jako praktykant wiadomym było, że będę się głównie uczył i bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie podejście firmy do tego faktu. Oprócz nauki nowych umiejętności praktykant otrzymuje jeszcze adekwatne wynagrodzenie.

Pracuje w firmie 1-2 lata
Stanowisko nie podane
Zalety:

Firma solidna, niestety jak wszędzie przekłada się to na ciągłe ciśnienie na zarobki. Pracując na linii normą jest zwiększanie się normy do nieludzkich ilości komponentów, jednak pracując na magazynie, kadrach, w dziale mechaniki lub automatyki można liczyć na lepszy zarobek jak i mniej monotonną i lżejszą pracę. Awansowanie na wyzsze stanowisko nie jest trudne, wystarczy się przyłożyć i pokazać ambicję. Firma organizuje otwartą rekrutację na lepsze stanowiska do których może zgłosić się każdy pracownik.

Co można ulepszyć:

Stołówka, multisporty, basen za darmo, premie za normy.

Pracuje w firmie 2-5 lat
Stanowisko nie podane
Zalety:

Highly recommend this employer — especially the TRW SB plant in Czestochowa. Very good managements, taking exceptional care of the employees. People oriented management.

Czy ta opinia jest użyteczna?00

ZF Friedrichshafen AG jest globalnym koncernem technologicznym, który dostarcza rozwiązania dla samochodów osobowych, komercyjnych oraz dla przemysłu, wspierając w ten sposób rozwój mobilności nowej generacji. Dzięki bogatemu portfolio, koncern oferuje zintegrowane rozwiązania w obszarze mobilności producentom pojazdów, firmom przewozowym oraz start-upom. ZF nieustannie ulepsza swoje rozwiązania w obszarach digitalizacji i automatyzacji, aby umożliwić pojazdom widzenie, myślenie i działanie („see. think. act”).

W 2018 r. sprzedaż Grupy ZF wyniosła 36,9 miliardów euro. Firma zatrudnia 149 tysięcy pracowników w około 230 lokalizacjach w 40 krajach na świecie. Firma inwestuje każdego roku ponad sześć procent wartości swojej sprzedaży w prace badawczo-rozwojowe.

Grupa ZF prowadzi w Polsce działalność w 6 lokalizacjach: Bielsku-Białej, Czechowicach-Dziedzicach, Częstochowie, Gliwicach, Łodzi i Warszawie. W 2018 r. Grupa ZF w Polsce osiągnęła sprzedaż na poziomie 580 milionów złotych i zatrudniała 7,850 osób (na dzień 31.12.2018). Obszar działalności ZF w naszym kraju jest bardzo szeroki i obejmuje Zakłady Produkcyjne, Centra Inżynieryjne, Centra Usług Wspólnych takich jak IT, Finanse, Zakupy czy Rekrutacja oraz dział ZF Aftermarket.

Zdjęcia od pracowników firmy ZF Group

Brak zdjęć. Dodaj zdjęcia jako pierwszy.