Zostaw opinię
Miejsce pracy
Zespół
Możliwości dla kariery
Polecają dla zatrudnienia

2 Polecają pracę w firmie.

1 Nie polecają pracy w firmie.

0 Wstrzymały się przed zostawieniem opinii.

Opinie pracowników o firmie Britenet

Stanowisko
Miasto
Pracuje w firmie 2-5 lat
Poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Mega zarząd, super ludzie w zespolach oraz nowoczesne podejscie do zarzadzania projektami (agile, scrum, UX)

— ciekawa praca i projekty

— inteligentne osoby zarzadzajace

— zespół (wszystkie moje zespoly sa super)

— mozliwosc nauki.

Co można ulepszyć:

malo ksiazek w bibliotece firmowej.

Pracował w firmie 2-5 lat
Nie poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Długo pracowałem w tej firmie, więc myślę, że moja ocena jest obiektywna. Oczywiście,że zatrudniają jak mają już konkretny projekt, ale to normalne. Jak się trafi do «dobrego» projektu to od strony Britentu jest zupełny spokój, można być na projekcie długo, umowy są podpisywane np. na rok. Jak się nie ma konkretnego projektu to szukają Ci «prac zastępczych» np. pomagania przy wewnętrznych projektach. Często dopisują do twojego cv coś co pasuje im pod kątem kolejnego klienta, a czego możesz po prostu nie umieć… I wtedy mówią «Doszkolisz się sam on-line ;)». No cóż w zasadzie można się spodziewać po firmie BODY LEASINGOWEJ takich różnych zagrywek. Ich celem jest sprzedaż Ciebie jako specjalisty do kogokolwiek kto da stosowną kasę, bo tak to działa. Jeśli jesteś młody, chcesz mieć różne projekty w swoim cv i lubisz dynamicznie zmieniające się środowisko — to będzie ci to pasować. Są multisporty, opieka medyczna, integracje, piwne czwartki. Ja już dorosłem. Dziękuję.

Pracował w firmie 1-2 lata
Poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Niepowtarzalna atmosfera, duży nacisk na rozwój

— elastyczne godziny pracy

— benefity

— atmosfera

— wywania.

brak!

Czy ta opinia jest użyteczna?00

Britenet is a professional software house and a business partner specialized in IT experts leasing. Our team consists of over 700 specialists serving clients across international and Polish companies. We have provided quality IT solutions since 2006. We are currently The Best IT Employer in Poland awarded by AudIT Computerworld – TNS four times!

We create systems that support operational processes in many areas of business. We conduct effectively our customers through the whole design process – from analysis, testing, development, implementation, to support and system maintenance. Our services provide access to innovative business solutions while maintaining excellent cost control.

Quality is the area where we put special emphasis, therefore we always care about the details. Britenet is a reliable business partner. Do not hesitate to contact one of our offices in Poland or our international representatives.

Zdjęcia od pracowników firmy Britenet

Brak zdjęć. Dodaj zdjęcia jako pierwszy.