Zostaw opinię
Miejsce pracy
Zespół
Możliwości dla kariery
Polecają dla zatrudnienia

3 Polecają pracę w firmie.

0 Nie polecają pracy w firmie.

0 Wstrzymały się przed zostawieniem opinii.

Opinie pracowników o firmie Forever Living Products

Stanowisko
Miasto
Warszawa
Pracuje w firmie mniej niż rok
Stanowisko nie podane
Zalety:

Od paru miesięcy współpracuję z Forever. Zanim «weszłam» w ten biznes długo sprawdzałam firmę i szukałam haka. Wiele czasu zajęło mi sprawdzanie dostępnych aloesow dostępnych na rynku, sklepy ze zdrową żywnością, apteki itp. Nie znalazłam żadnego z certyfikatem. Dla osób które chcą się dowiedzieć konkretnych rzeczy na temat właśnie tej rośliny polecam literaturę- jest jej dość sporo. Firma daje gwarancję satysfakcji przy zakupie w detalu, więc możemy zwrócić dany produkt jeśli nie jesteśmy zadowoleni. W którym sklepie macie zwrot za użyty już produkt? Nie ma. Jeśli chodzi o plan marketingowy firmy jest tak skonstruowany aby osoba działająca zarobiła. Osoby myślące że jak zamówią pakiet startowy i będą zarabiać ot tak, są w błędzie. Nie tak to działa. Każda praca nawet etatowa wymaga zaangażowania. I za to jesteśmy wynagradzani. Produkty polecam. Ja jako sceptyk na początku również nie bardzo w nie wierzyłam. Dopiero korzystając jakiś czas można zobaczyć ich działanie. Wymieniliśmy już większość na Forever i nie żałuję. To co zapłacę tutaj- dla niektórych widzę cena za wysoka, mogę z czystym sumieniem powiedzieć że i tak zaoszczędziłam dużo więcej. Nie tylko pieniądze ale też zdrowie. Z aptek nie korzystam już od dłuższego czasu. Polecam. Ja zaczęłam od produktu a potem we współpracę znając już ich wartość. Pozdrawiam.

Warszawa
Pracuje w firmie 2-5 lat
Stanowisko nie podane
Zalety:

Jeśli jesteś osobą ambitną, z marzeniami i motywacją to zapraszam do kontaktu, bo Forever może okazać się świetną szansą dla Ciebie. Czym jest biznes w Forever? ⭐ jest Szansą dla Ciebie na lepsze życie, czy skorzystasz? ⭐ daje możliwość każdemu spróbowania, sprawdzenia się i możliwość wycofania gdy jednak się okaże że to nie dla Ciebie bez ryzyka ⭐ Nigdy ❗nie zostajesz sam / sama i możesz liczyć na pomoc ⭐ Sukces zawdzięczasz głównie sobie, pomagając innym ⭐ pracujesz w systemie jaki Ci odpowiada więc dzieci, praca na etacie lub inne obowiązki — możesz to wszystko pogodzić ❗ ⭐ dostajesz pomoce naukowe, rozwijasz się, pniesz się wyżej i odbierasz nagrody za pracę, jakie? A o czym marzysz? ;) ⭐ biznes dziedziczą Twoje dzieci więc dajesz im dobry start ⭐ dzisiaj mieszkasz w Polsce jutro w innym kraju? Super ❗biznes rozwijasz w każdym miejscu na świecie, co daje jeszcze lepsze efekty ? Czy jest to dla Ciebie? Nie wiem, może nie ale możemy się spotkać abyś mogła/ mógł samemu się przekonać, bo każdy ma prawo na lepsze życie I ja Ci w tym pomogę :) Może to właśnie Szansa dla Ciebie ❗

Pracuje w firmie 5-10 lat
Stanowisko nie podane
Zalety:

Rewelacyjny system biznesowy dla osob ambitnych i chętnych do zmian w życiu, do wyjścia poza własne ograniczenia.

Elastyczne godziny pracy, wolność finansowa, wolność wyboru, własne tempo pracy.

Samodyscyplina.

Czy ta opinia jest użyteczna?00

Founded in 1978 by Rex Maughan, Forever Living Products is a multi-billion dollar company that manufactures and sells hundreds of wellness and beauty products all around the world. Still privately owned, it’s more than a business – It’s a family.

Od 1978 r. Forever Living Products angażuje się w wyszukiwanie w naturze najlepszych źródeł zdrowia i urody, i dzielenie się nimi ze światem. Naszą pasją jest pomaganie ludziom wyglądać i czuć się lepiej, a dumę budzi nieco inny rodzaj prowadzenia działalności. Posiadamy swoje własne plantacje, zakłady wytwórcze, dział badań i rozwoju, laboratoria kontroli jakości, a nawet kanały dystrybucji. Wszystko, od rośliny do produktu, dla Ciebie.

Zdjęcia od pracowników firmy Forever Living Products

Brak zdjęć. Dodaj zdjęcia jako pierwszy.

Częste pytania o pracy w firmie Forever Living Products

🛠️ Czy pracownicy polecają firmę Forever Living Products do zatrudnienia?

⚡ Z 3 pracowników firmy Forever Living Products 3 poleca pracę w firmie, 0 nie poleca firmę do zatrudnienia oraz 0 nie głosowali.

💰 Rozmiar wynagrodzenia w firmie Forever Living Products

3 pracowników firmy Forever Living Products ocenia rozmiar wynagrodzenia na 4,7 z 5

💼 Jak pracownicy Forever Living Products oceniają zarząd firmy?

3 pracowników firmy Forever Living Products ocenia pracę zarządu na 4,7 z 5

📈 Jak pracownicy Forever Living Products oceniają karierę w firmie?

3 pracowników firmy Forever Living Products ocenia karierę w firmie na 4,3 z 5