Работа в mFinanse

Отзывы сотрудников о компании mFinanse

Kilkuset doświadczonych ekspertów, szeroka oferta produktów finansowych, część grupy mBank, wiele lat doświadczenia

mFinanse S.A. to spółka z grupy mBank. Z myślą o Waszych potrzebach, planach na życie, ale także trudnościach finansowych nawiązaliśmy współpracę z najbardziej doświadczonymi ekspertami finansowymi, których cechuje unikalna jakość obsługi.

Dzięki współpracy z kilkunastoma bankami (Alior Bank S.A., Bank Pocztowy S.A., Bank Polska Kasa Opieki S.A., BNP Paribas Bank Polska S.A., Idea Bank S.A., ING Bank Śląski S.A., mLeasing Sp. z.o.o., Pekao Bank Hipoteczny S.A., Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A., PKO Bank Hipoteczny S.A., Santander Bank Polska S.A.) eksperci pomogą Wam sfinansować:

• zakup mieszkania, domu, działki, budowę domu, remont
  • rozwinięcie biznesu, zwiększenie zysków
  • zakup samochodu oraz inne nieplanowane wydatki

Nasi doświadczeni eksperci są dostępni w ponad 200 placówkach w całej Polsce, gdzie udzielają informacji na temat skomplikowanych zagadnień finansowych oraz pomagają szybko i sprawnie przejść przez proces uzyskania kredytu.

Z naszymi ekspertami możesz się spotkać w:

• mKioskach mBanku zlokalizowanych w centrach handlowych
  • placówkach stacjonarnych mFinanse
  • placówkach partnerów kredytowych