Oceń pracę HP
Dobrze
Zespół
Możliwości dla kariery
Polecają dla zatrudnienia

2 Polecają pracę w firmie.

1 Nie polecają pracy w firmie.

1 Wstrzymały się przed zostawieniem opinii.

Opinie pracowników o firmie HP

Stanowisko
Miasto
Wrocław
Pracował w firmie 1-2 lata
Poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

great place to work, full of opportunities for the right/ambitious people. all started to change once CEO decided to split in multiple companies. great culture.

Warszawa
Pracuje w firmie 2-5 lat
Poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

pracuje w HP/HPE 26 lat i nie odczuwalem potrzeby zmiany miejsca pracy — to moim zdaniem najlepsze podsumowanie.

Co można ulepszyć:

zbyt częste zmiany w organizacji.

Gliwice
Pracował w firmie 1-2 lata
Stanowisko nie podane
Zalety:

Też tam pracowałem jakiś czas temu. Praca jak to praca w firmie produkcyjnej. Jak robisz swoje to chyba nie ma większych problemów. Mistrz każdy inny zależy na kogo trafisz. Kadra trochę mało kompetentna każdy mówi co innego robi co innego. Jedyna pomocna osoba to taka blondyna.

Warszawa
Pracował w firmie 2-5 lat
Nie poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Firma ma kłopoty ze strategią, wiec tną koszty tam, gdzie się tylko da. Ceny akcji spadają od ponad roku. Trudno uzyskać ciekawe szkolenia: proponują przez internet. Duży stress i kiepska atmosfera w pracy. Firma odchodzi od pracy zdalnej w ramach programu Back to the Office. Niepewność pracy. Sporo biurokracji, która zabiera czas na właściwą pracę. Brak możliwości awansu. Nie widać atrakcyjnych nowych produktów: sztampa. Open space i duże zagęszczenie ludzi w biurze: to bardzo przeszkadza w pracy.

Czy ta opinia jest użyteczna?00

Naszą wizją jest tworzenie technologii, która poprawia jakość życia wszystkich ludzi i w każdym miejscu. Wszystkich osób, organizacji i społeczności na całym świecie. To nas motywuje i inspiruje do działania. Do robienia tego, co robimy. Do wynalazczości i wprowadzania zmian. Do tworzenia produktów, które zadziwiają. Nie zamierzamy stanąć w miejscu, ponieważ nie pozwolą na to użytkownicy naszych produktów. To Ty decydujesz o zmianie sposobu, w jaki pracujesz. W jaki się bawisz. W jaki żyjesz. Dzięki naszej technologii zmienisz swój świat na nowo.

Zdjęcia od pracowników firmy HP

Brak zdjęć. Dodaj zdjęcia jako pierwszy.

Częste pytania o pracy w firmie HP

🛠️ Czy pracownicy polecają firmę HP do zatrudnienia?

⚡ Z 4 pracowników firmy HP 2 poleca pracę w firmie, 1 nie poleca firmę do zatrudnienia oraz 1 nie głosowali.

💰 Rozmiar wynagrodzenia w firmie HP

4 pracowników firmy HP ocenia rozmiar wynagrodzenia na 3,8 z 5

💼 Jak pracownicy HP oceniają zarząd firmy?

4 pracowników firmy HP ocenia pracę zarządu na 3,3 z 5

📈 Jak pracownicy HP oceniają karierę w firmie?

4 pracowników firmy HP ocenia karierę w firmie na 3,8 z 5