Zostaw opinię
Normalnie
Zespół
Możliwości dla kariery
Polecają dla zatrudnienia

3 Polecają pracę w firmie.

1 Nie polecają pracy w firmie.

0 Wstrzymały się przed zostawieniem opinii.

Opinie pracowników o firmie Stora Enso

Stanowisko
Miasto
Pracuje w firmie 2-5 lat
Stanowisko nie podane
Zalety:

Dla ludzi lubiących wyzwania i otwartych na ciągle zmiany.

możliwość pracy przy użyciu najnowocześniejszych dostępnych technik i technologii. Stabilność zatrudnienia. Praca w międzynarodowym środowisku.

Nie widzę.

Pracował w firmie 1-2 lata
Nie poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

firma dla osób o mocnych nerwach i dużej cierpliwości.

Co można ulepszyć:

stres, zła atmosfera wśród pracowników, zbyt duże obciążenie pracą. Atmosfera w pracy fatalna Zawiść i niezdrowa konkurencja wśród pracowników Małe wynagrodzenia pracowników na niższych stanowiskach

Radom
Pracuje w firmie 1-2 lata

Kierowca

Zalety:

Praca w dzień 8 godzin. Duży nacisk na bezpieczeństwo. Kierownik fachowiec z dużą wiedzą

Niskie zarobki.

Łódź
Pracował w firmie 1-2 lata
Stanowisko nie podane
Zalety:

A typical day in Stora Enso was, creating a print for card boxes and checking quality. I learned how to moving with the machine for card boxes and how to use a printer for coloured card boxes.

3 shifts per month.

The renewable materials company

Stora Enso to wiodący dostawca rozwiązań w zakresie opakowań odnawialnych, biomateriałów, konstrukcji drewnianych i papieru, operujący na rynkach globalnych. Zwiększamy nasze doświadczenie w zakresie materiałów odnawialnych oraz surowców, aby sprostać wyzwaniom i celom stawianym przez naszych klientów. Nasze produkty są przyjazną dla środowiska alternatywą i charakteryzują się mniejszym śladem węglowym niż inne produkty wykonane z materiałów nieodnawialnych.

Klienci Stora Enso pochodzą z różnorodnych branż, takich jak wydawnicza, detaliczna, drukarska, stolarska i budowlana, a ponadto są nimi właściciele marek oraz handlowcy. Naszym celem jest zastąpienie materiałów bazujących na surowcach kopalnych poprzez innowacyjność i opracowywanie nowych produktów oraz usług w oparciu o drewno i inne materiały odnawialne. Skupiamy się na produkcji opakowań z włókien, produkcji masy celulozowej, innowacjach w zakresie biomateriałów oraz rozwiązaniach budowlanych. Grupa Stora Enso zatrudnia około 26 000 pracowników w ponad 35 krajach oraz jest spółką notowaną na giełdzie w Helsinkach i Sztokholmie.

Ekspert w dziedzinie innowacyjnych opakowań na bazie włókna

Dział Packaging Solutions opracowuje opakowania z włókien i działa na każdym etapie łańcucha wartości, począwszy od produkcji masy celulozowej, materiału i produkcji opakowań po recykling. Nasze rozwiązania pomagają czołowym producentom, właścicielom marek i detalistom w optymalizacji wydajności, redukcji kosztów całkowitych i zwiększaniu sprzedaży. Integracja oraz bliska współpraca pomiędzy naszymi zakładami produkującymi tekturę falistą oraz zakładami przetwarzającymi materiały do jej produkcji umożliwia nam testowanie i nieustanne doskonalenie naszych produktów. Produkujemy nowoczesną lekką tekturę falistą z włókien pierwotnych oraz włókien pochodzących z recyklingu w Finlandii i w Polce. Nasze zakłady przetwórcze zlokalizowane są w Szwecji, Finlandii, Rosji, Polsce, na Łotwie, w Estonii, na Litwie i w Chinach.

Zdjęcia od pracowników firmy Stora Enso

Brak zdjęć. Dodaj zdjęcia jako pierwszy.

Częste pytania o pracy w firmie Stora Enso

🛠️ Czy pracownicy polecają firmę Stora Enso do zatrudnienia?

⚡ Z 4 pracowników firmy Stora Enso 3 poleca pracę w firmie, 1 nie poleca firmę do zatrudnienia oraz 0 nie głosowali.

💰 Rozmiar wynagrodzenia w firmie Stora Enso

4 pracowników firmy Stora Enso ocenia rozmiar wynagrodzenia na 3,0 z 5

💼 Jak pracownicy Stora Enso oceniają zarząd firmy?

4 pracowników firmy Stora Enso ocenia pracę zarządu na 4,0 z 5

📈 Jak pracownicy Stora Enso oceniają karierę w firmie?

4 pracowników firmy Stora Enso ocenia karierę w firmie na 4,0 z 5