Работа в Kimball Electronics

Отзывы сотрудников о компании Kimball Electronics

W Kimball Electronics Poland produkujemy wysokiej jakości wyroby elektroniczne z branży motoryzacyjnej, przemysłowej oraz wyroby i urządzenia medyczne. Jesteśmy liderem wśród firm z sektora Elektroniki w Polsce.  Znajdujemy się także w gronie Gazel Biznesu, w czołówce rankingu 100 największych firm Wielkopolski i w pierwszej 500-ce największych firm w Polsce.

PRODUKCJA ELEKTRONICZNA

Specjalizujemy się w produkcji wyrobów elektronicznych wykorzystywanych w branży motoryzacyjnej i przemysłowej a także w branży związanej z bezpieczeństwem publicznym. Nasze podzespoły wykorzystywane są przez czołowych producentów z Europy, Azji czy Stanów Zjednoczonych.

Naszą misją jest produkcja wyrobów o wysokim stopniu niezawodności. Osiągamy ten cel dzięki rygorystycznej kontroli jakości i nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym. Na co dzień, pracujemy według najwyższych norm jakościowych ISO (ISO 9001, ISO 13485, ISO 14001, IATF, [wcześniej ISO/TS 16949]). Nasze podzespoły stanowią istotny wkład w bezpieczeństwo, ochronę zdrowia i życia oraz codzienny komfort milionów użytkowników na całym świecie.

Przykładowe zastosowanie naszych wyrobów to:

• układ elektrycznego wspomagania kierownicy – nowoczesny układ sterujący (tzw. drive-by-wire) zintegrowany z silnikiem w kolumnie kierownicy, który ułatwia kierowcy prowadzenie samochodu,
  • sterownik elektrycznego napinacza pasów – w połączeniu z czujnikami z przodu i z tyłu pojazdu, poprawia pozycję kierowcy i pasażera, tak aby w przypadku kolizji czy zadziałania poduszek powietrznych i napinaczy nie doszło do obrażeń głowy i klatki piersiowej na skutek niepoprawnej pozycji za kierownicą,
  • nowoczesne modemy pozwalające na komunikację satelitarną na terenach pozbawionych zasięgu innych sieci komunikacyjnych,
  • podzespoły elektroniczne, które znajdują się w pompach cyrkulacyjnych zarządzających obiegiem i ciśnieniem wody,
  • detektory gazu.