Zostaw opinię
Zespół
Dobrze
Możliwości dla kariery
Polecają dla zatrudnienia

3 Polecają pracę w firmie.

1 Nie polecają pracy w firmie.

0 Wstrzymały się przed zostawieniem opinii.

Opinie pracowników o firmie Kimball Electronics

Stanowisko
Miasto
Poznań
Pracował w firmie mniej niż rok
Nie poleca tego pracodawcę

Co można ulepszyć:

Ogólnie jedyne co jest tam fajne to nowoczesne pomieszczenie. Jeśli chodzi o resztę to jest to śmiech. Kolesiostwo i plecy to jedyne co może sprawić, że poczujesz się komfortowo w tej firmie. Jeśli próbujesz tam pracować rzetelnie, to będziesz zasypywany robotą i dostając w zamian brak szacunku. Po reorganizacji strukturalnej na stanowiska kierowników działów pousadzali młodzieniaszków którzy nigdy wcześniej nie mieli pojęcia o danym procesie. Za nadgodziny nie chcą wypłacać pieniędzy a karzą brać wolne lecz niestety wolnego nie możesz wziąć bo musisz zasuwać z robotą. Bardzo słabo wygląda też komunikacja między działami, przepływ produktu czy interweniowanie w przestoje. 50% czasu przestojów to tak na prawdę te przyczyny + lenistwo. Stanowczo odradzam pracowanie tam jeśli pochodzisz z daleka i skusili Cię oni atrakcyjną stawką. Podczas rozmowy jest jedno a na papierze i tak zaczarują wszystko tak, że będziesz mieć mniejszą pensję. Stanowczo odradzam.

Pracował w firmie 1-2 lata
Stanowisko nie podane
Zalety:

Dobre dla przyszłych przedsiębiorców, szczególnie potrzebujących zaznajomienia się z wymogami dzisiejszego prawa. Szkolenia i rozwój, Jasne zasady, idealna atmosfera pracy, dobry kontakt przełożony-podwładny, jasno zdefiniowane obowiązki i cele, duża automatyzacja, kooperacja pracowników z inżynierami, program Wspieranie Inicjatywy Pracowniczej.

Co można ulepszyć:

Jak ktoś nie pracował w innych regionach to nie docenia Kimballa ;)

Pracował w firmie 2-5 lat

Operator maszyn

Zalety:

— Praca 8 godzin w tygodniu, 5 dni w tygodniu

— Świetna atmosfera

— Bardzo czysto, schludnie

— świetne warunki pracy

— Kadra zarządzająca odpowiedzialna i jednocześnie słuchająca ludzi

— Duża możliwość rozwoju

— Praca dość monotonna.

Pracuje w firmie 5-10 lat
Stanowisko nie podane
Zalety:

stołówka, klimatyzacja w biurze i na hali, bony na święta dopłaty do wypoczynku, w biurze ruchomy czas rozpoczęcia pracy między 8:00a 9:00.

Nie ma typowych dni pracy, ciągła dynamika i podążanie za celami. Istnieje możliwość rozwoju w firmie, choć trzeba się przepychać między innymi osobami. Kadra zarządzająca wymagająca. Miła atmosfera w pracy choć nie obyło się bez różnic zdań i trudnych rozmów. Najtrudniej w pracy jest zaplanować dzień i realizować założony plan, takie dni praktycznie się nie zdarzają. Najprzyjemniejsza cześć dnia kiedy po zrealizowanych dobrze zadaniach wychodzi się do domu po 8 godzinach pracy.

Co można ulepszyć:

zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy, praca na 110%, czeste nadgodziny, brak możliwości monitorowania przepracowanych godzin.

Czy ta opinia jest użyteczna?00

W Kimball Electronics Poland produkujemy wysokiej jakości wyroby elektroniczne z branży motoryzacyjnej, przemysłowej oraz wyroby i urządzenia medyczne. Jesteśmy liderem wśród firm z sektora Elektroniki w Polsce.  Znajdujemy się także w gronie Gazel Biznesu, w czołówce rankingu 100 największych firm Wielkopolski i w pierwszej 500-ce największych firm w Polsce.

PRODUKCJA ELEKTRONICZNA

Specjalizujemy się w produkcji wyrobów elektronicznych wykorzystywanych w branży motoryzacyjnej i przemysłowej a także w branży związanej z bezpieczeństwem publicznym. Nasze podzespoły wykorzystywane są przez czołowych producentów z Europy, Azji czy Stanów Zjednoczonych.

Naszą misją jest produkcja wyrobów o wysokim stopniu niezawodności. Osiągamy ten cel dzięki rygorystycznej kontroli jakości i nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym. Na co dzień, pracujemy według najwyższych norm jakościowych ISO (ISO 9001, ISO 13485, ISO 14001, IATF, [wcześniej ISO/TS 16949]). Nasze podzespoły stanowią istotny wkład w bezpieczeństwo, ochronę zdrowia i życia oraz codzienny komfort milionów użytkowników na całym świecie.

Przykładowe zastosowanie naszych wyrobów to:

• układ elektrycznego wspomagania kierownicy – nowoczesny układ sterujący (tzw. drive-by-wire) zintegrowany z silnikiem w kolumnie kierownicy, który ułatwia kierowcy prowadzenie samochodu,
  • sterownik elektrycznego napinacza pasów – w połączeniu z czujnikami z przodu i z tyłu pojazdu, poprawia pozycję kierowcy i pasażera, tak aby w przypadku kolizji czy zadziałania poduszek powietrznych i napinaczy nie doszło do obrażeń głowy i klatki piersiowej na skutek niepoprawnej pozycji za kierownicą,
  • nowoczesne modemy pozwalające na komunikację satelitarną na terenach pozbawionych zasięgu innych sieci komunikacyjnych,
  • podzespoły elektroniczne, które znajdują się w pompach cyrkulacyjnych zarządzających obiegiem i ciśnieniem wody,
  • detektory gazu.

Zdjęcia od pracowników firmy Kimball Electronics

Brak zdjęć. Dodaj zdjęcia jako pierwszy.