Ogólna ocena oparta na recenzjach pracy. Ocena nie jest równa średniej ze wszystkich ocen. Wpływ na to ma nowość i liczba recenzji. Dowiedz się więcej o obliczaniu rankingu .
Oceń pracę Invent
Zespół
Możliwości dla kariery
Normalnie
Polecają dla zatrudnienia

8 Polecają pracę w firmie.

2 Nie polecają pracy w firmie.

0 Wstrzymały się przed zostawieniem opinii.

Opinie pracowników o firmie Invent

Stanowisko
Miasto
Pracował w firmie mniej niż rok

kierowca

Zalety:

Przyjemna praca, w pozytywnej atmosferze i firmie dającej możliwości rozwoju. Praca odpowiednia dla osób, które potrzebują sobie dorobić lub chcą wykorzystać produktywnie wolny czas.

Co można ulepszyć:

Przy pracy nie napotkałem żadnych problemów. Z czystym sercem chciałbym polecić te firmę.

Liczarz

Zalety:

Spoko praca, fajne zarobki, mili ludzie, można pozwiedzać, zaliczka po kilku przepracowanych dniach.

Wszystko gra.

Liczarz

Zalety:
  • Praca lekka,
  • darmowy dojazd,
  • darmowe zakwaterowanie,
  • pomocna kadra,
  • dobre zarobki,
  • zaliczki.
  • Czasem długie dojazdy,
Pracuje w firmie 2-5 lat
Stanowisko nie podane
Zalety:

Jak dla mnie to są tu jasne i klarowne warunki, zero niedomówień. Wynagrodzenie uzależnione od tego, co się robi, to proste. Pracuje się maksymalnie 11 godzin, ale przeważnie to 8. Współpracownicy w porządku, kierownicy pomocni, także nie można na to narzekać. Jest zapewniony dojazd busami do pracy. Mieszkanie w porządku, zazwyczaj 3–4 osoby w pokoju. Patrząc na inne firmy z tej samej branży, to naprawdę jest bardzo w porządku. A pensja jest na czas i za wszystkie dni, a nie jakoś wybiórczo.

Co można ulepszyć:

Wypłata terminowa. Porządne łóżka, transport do pracy i z pracy, pomocne kierownictwo.

Czy ta opinia jest użyteczna?40
Pracował w firmie 1-2 lata
Nie poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Posiłki w hotelach, zarobki jak dla mnie wysokie.

Co można ulepszyć:

Firma utrzymuje, że oferuje noclegi. Jest to nieprawda, proszę sprawdźcie w swoich umowach. Wynagrodzenie za inwentaryzację to 350zł, z czego pracownik dostaje 175zł, a drugą część dostaje firma. I to z tych pieniędzy firma «zapewnia» noclegi. Czasem dorzucą śniadanie na kilka osób w pokoju. Średni czas pracy to 8–10, nie wliczając dojazdu. Wychodzi to 20zł netto, czyli niecałe 5 euro za godzinę w Niemczech w nocy. Opłaca się, że szok… Firma po prostu okrada ludzi. Dlaczego nie ma pracy za godzinówkę? Sami sobie odpowiedzcie…

Czy ta opinia jest użyteczna?31
Pracuje w firmie 1-2 lata
Stanowisko nie podane
Zalety:

Super praca. Możliwość mieszkania, służbowe podróże opłacone plus dieta oczywiście. Co do zarobków, no jest średnio, terminowość też różna. Mogliby trochę podnieść to wynagrodzenie, bo są ludzie, którzy naprawdę się starają.

Stanowisko nie podane
Zalety:

Cześć, dodaje opinie bo widzę, że mało jest tu opinii, a uważam, że firma jest serio w porządku. Wypłata na czas była, mieszkania 3–4 os w pokoju ale bez spięć. Invent zapewnia dojazd na zlecenia nawet jeśli od hotelu jest kilkanaście km. Teraz będę jechał na kolejne zlecenie w następnym miesiącu. Pozdrawiam.

Czy ta opinia jest użyteczna?41
Pracował w firmie 2-5 lat

Inwentaryzator

Zalety:

Super koordynatorzy wymagają tylko dokładności wykonywanej pracy, Szybkie, jasno tłumaczone szkolenie. Zawsze możesz liczyć na pomoc koordynatorów, Postępuj zgodnie ze wskazówkami podanymi na szkoleniu, licz dokładnie a praca sama idzie. Wynagrodzenie zawsze na czas. Jak tylko zaczną się znowu wyjazdy z mojego miasta to na 100 procent podpisuję umowę i do roboty. Polecam firmę.

Czy ta opinia jest użyteczna?11
Aplikowalł do firmy
Nie poleca tego pracodawcę

Co można ulepszyć:

To jest kpina, wczoraj dostaje sms (sobota) o zapotrzebowaniu na inwentaryzacje na nastepny dzien (niedziela) — zapisuje sie, przestawiam wszytkie plany na niedziele po czym dostaje sms (8h przed inwentaryzacja) ze mam nie przychodzic. Oczywiscie Firma nie wyplaci zadnej kary, NIC. Oni moga odwlac kiedy chca ale pracownik musi na minimum 14 dni. Wstyd.

Pracował w firmie mniej niż rok
Stanowisko nie podane
Zalety:

Dzień dobry, Byłam na inwentaryzacji w DE ostatnio z firmą Invent i bardzo dobra praca. Kasa się zgadza, bez doświadczenia dało rade — krótkie szkolenie przed zaczeciem liczenia. dojazd free, meldunek free. atmosfera ok. Polecam.

Czy ta opinia jest użyteczna?20

INVENT wywodzi się z niemieckiej spółki ISS GmbH, która w 2002 roku rozpoczęła działalność na polskim rynku. Na początku firma ISSP specjalizowała się w outsourcingu usług dla sektora handlu w zakresie merchandisingu, pracy czasowej oraz badań marketingowych „tajemniczy klient”. W styczniu 2005r. powstał Dział Inwentaryzacji, który po trzech latach rozwoju, w 2008 roku, został przekształcony w INVENT Sp. z o.o., spółkę świadczącą usługi inwentaryzacyjne.

Spółka INVENT świadczy wyspecjalizowane usługi inwentaryzacyjne dla branży handlowej, logistyki i produkcji.
Prowadzimy rekrutację do pracy zarówno w Polsce, jak i zagranicą w wielu krajach: Francji, Szwajcarii, Luksemburgu, Niemczech, Włoszech, Czechach, Austrii, Słowenii oraz w Albanii.
Na terenie Polski działamy w wielu miastach, zarówno dużych aglomeracjach, jak i mniejszych miasteczkach.

Zdjęcia od pracowników firmy Invent

Brak zdjęć. Dodaj zdjęcia jako pierwszy.

Wideo o firmie Invent

Częste pytania o pracy w firmie Invent

🛠️ Czy pracownicy polecają firmę Invent do zatrudnienia?

⚡ Z 10 pracowników firmy Invent 8 poleca pracę w firmie, 2 nie poleca firmę do zatrudnienia oraz 0 nie głosowali.

💰 Rozmiar wynagrodzenia w firmie Invent

10 pracowników firmy Invent ocenia rozmiar wynagrodzenia na 4,0 z 5

💼 Jak pracownicy Invent oceniają zarząd firmy?

10 pracowników firmy Invent ocenia pracę zarządu na 4,0 z 5

📈 Jak pracownicy Invent oceniają karierę w firmie?

10 pracowników firmy Invent ocenia karierę w firmie na 3,8 z 5