Работа в NGK Ceramics

Отзывы сотрудников о компании NGK Ceramics

NGK CERAMICS POLSKA SP. Z O.O. JEST ZAKŁADEM PRODUKCYJNYM BĘDĄCYM CZĘŚCIĄ MIĘDZYNARODOWEJ GRUPY SPÓŁEK NGK INSULATORS, LTD. (GRUPY NGK), ŚWIATOWEGO LIDERA W PRODUKCJI MATERIAŁÓW TECHNOLOGICZNYCH.

Grupa NGK wywodzi się z założonej w Japonii, w 1919 roku, fabryki materiałów ceramicznych, a obecnie NGK Insulators, Ltd.,  Ze swoją centralą zlokalizowaną w Nagoi jest światowym liderem we wszystkich kierunkach swojej działalności. W wielu regionach świata rozwija się w ramach czterech branż biznesowych: przemysłu energetycznego, przemysłu ceramicznego, branży elektronicznej oraz technologii procesów.

Wszystkie produkty i technologie NGK z założenia przyczyniają się do ochrony środowiska naturalnego i mają wpływ na podnoszenie jakości naszego życia.

Zakład produkcyjny NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. został wybudowany jako inwestycja typu „Green field” w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej – w Gliwicach w 2003 roku, a jego pierwsze produkty opuściły linię produkcyjną już w listopadzie 2004 roku.