Работа в Delikatesy Centrum

Отзывы сотрудников о компании Delikatesy Centrum

Jesteśmy pasjonatami tego co robimy.

Działamy już od 1999 roku. Od samego początku w naszej sieci wprowadziliśmy nowatorskie rozwiązania:

• Umowa franczyzowa
  • Integracja hurtu i detalu
  • Wsparcie operacyjne
Sprawiły one, że po kilku latach dynamicznego rozwoju, w 2006 roku, dołączyliśmy do Grupy Eurocash. Polskiego lidera w hurtowej dystrybucji produktów FMCG,  szybko zbywalnych produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholi i wyrobów tytoniowych.

Misją Grupy Eurocash jest:

Wzmacnianie pozycji klientów – sklepów tradycyjnych, działających niezależnie bądź zrzeszonych w sieciach franczyzowych. Wzmacnianie ich siły w starciu z dyskontami, oferowanie najlepszych cen i umożliwianie osiągnięcia własnego sukcesu.

Zwiększanie wartości firmy dla akcjonariuszy – poprzez ciągłą poprawę wykorzystania zasobów Grupy i stałą optymalizację procesów biznesowych.

Oferowanie pracownikom, partnerom biznesowym i usługodawcom działań przynoszących zyski z efektywnie zarządzanego biznesu. Satysfakcję z dobrze wykonanej pracy oraz gratyfikację współmierną do osiąganych wyników.

Студио Модерна
МАГНИТ, Розничная сеть