Zostaw opinię
Normalnie
Zespół
Możliwości dla kariery
Polecają dla zatrudnienia

1 Polecają pracę w firmie.

2 Nie polecają pracy w firmie.

2 Wstrzymały się przed zostawieniem opinii.

Opinie pracowników o firmie Delikatesy Centrum

Stanowisko
Miasto

Kasjer-sprzedawca

Zalety:

Moim zdaniem atmosfera w pracy jest średnia, typowy dzień w pracy wygląda tak samo, jest dużo pracy.

Poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

My work in this supermarket was for me very easy and I go for it with pleasure. I have nice team, very good headmaster (manager) and I live not so far from this supermarket and it was so nice.

Kasjer-sprzedawca

Zalety:

Zbyt duża rotacja personelu. Praca w stresie i pośpiechu. Mała ilość pracowników na zmianie.

Nie poleca tego pracodawcę

Kasjer-sprzedawca

Zalety:

Wymagan tysiace. Nie liczcie na to ze pojdziecie w tej firmie na jaka kolwiek przerwe. Zero szacunku dla pracownika. Nikt nic nie wytlumaczy tylko zapierd… c. Masakra co w tej firmie sie dzieje. Nie chodzcie tam do pracy i tak was oleja jak znajda nastepna osobe. DC w ostrowcu Sw firma rogala porazka sprzedaja smierdzace mieso. Zepsute pieka i tez sprzedaja. Sledzie w ladzie kolo miesa sa po terminie i rozne inne cuda. Panie Rogala niech sie Pan otrzasnie i zmieni kierownikow na kormalnych a nie ludzi po zawodowkach. A na jaka kolwiek przerwe w tej pracy tez nie liczcie.

Skalbmierz
Nie poleca tego pracodawcę

Kasjer-sprzedawca

Zalety:

Kierownictwo bez komentarza, szanuje tylko swoje kolezaneczki, zero jasnych wskazówek, przyuczenia, chamstwo, przychodząc jako nowo osoba do pracy zamiast pomocy i wskazówek dostaniesz chamskie odzywki że nie wiesz co robić po co tu przyszedles itp. Atmosfera-DNO. No chyba że jest się koleżanką, Pani Kierownik, która się na to miejsce kompletnie nie nadaje.

Czy ta opinia jest użyteczna?00

Jesteśmy pasjonatami tego co robimy.

Działamy już od 1999 roku. Od samego początku w naszej sieci wprowadziliśmy nowatorskie rozwiązania:

• Umowa franczyzowa
  • Integracja hurtu i detalu
  • Wsparcie operacyjne
Sprawiły one, że po kilku latach dynamicznego rozwoju, w 2006 roku, dołączyliśmy do Grupy Eurocash. Polskiego lidera w hurtowej dystrybucji produktów FMCG,  szybko zbywalnych produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholi i wyrobów tytoniowych.

Misją Grupy Eurocash jest:

Wzmacnianie pozycji klientów – sklepów tradycyjnych, działających niezależnie bądź zrzeszonych w sieciach franczyzowych. Wzmacnianie ich siły w starciu z dyskontami, oferowanie najlepszych cen i umożliwianie osiągnięcia własnego sukcesu.

Zwiększanie wartości firmy dla akcjonariuszy – poprzez ciągłą poprawę wykorzystania zasobów Grupy i stałą optymalizację procesów biznesowych.

Oferowanie pracownikom, partnerom biznesowym i usługodawcom działań przynoszących zyski z efektywnie zarządzanego biznesu. Satysfakcję z dobrze wykonanej pracy oraz gratyfikację współmierną do osiąganych wyników.

Zdjęcia od pracowników firmy Delikatesy Centrum

Brak zdjęć. Dodaj zdjęcia jako pierwszy.