Zostaw opinię
Miejsce pracy
Zespół
Możliwości dla kariery
Polecają dla zatrudnienia

3 Polecają pracę w firmie.

0 Nie polecają pracy w firmie.

1 Wstrzymały się przed zostawieniem opinii.

Opinie pracowników o firmie Inditex

Stanowisko
Miasto
Warszawa
Pracuje w firmie 1-2 lata

Doradca klienta

Zalety:

W salonie, w którym pracuję panuje bardzo dobra atmosfera. Nie ma wyścigu szczurów, wiadomo że jest parcie na wyniki, bo wszyscy chcą wyrobić premię i dostać więcej pieniędzy. Bardzo dobry pakiet socjalny dla pracowników, warunki na zapleczu socjalnym też są bardzo dobre. Odpowiednia ilość i długość przerw do czasu pracy, bardzo elastyczny grafik, dobre zarobki. Oczywiście minusem jest czasami uciążliwa praca z klientem, ale to nie jest wina firmy. Bardzo lubię podejście ZARY do klienta, firma jest na pewno nastawiona na to żeby klient był zadowolony, a nie na to by zarobić jak najwięcej. Lubię wiedzieć, że miejsce w którym pracuję NAPRAWDĘ dba o swoich pracowników i klientów, a nie tylko rzuca pustymi hasłami.

Warszawa
Pracował w firmie 1-2 lata
Stanowisko nie podane
Zalety:

Możliwość rozwoju, młody zespół, elastyczny grafik, pakiet lux med, możliwość zakupu karty multisport za cene 69zl miesiecznie.

Pracował w firmie 1-2 lata
Stanowisko nie podane
Zalety:

— umowa o pracę i brak okresu próbnego

— Wynagrodzenie na czas

— Multisport, zniżki pracownicze

Po 10 latach w firmie, mogę stwierdzić, że niestety czas i wprowadzone zmiany podziałały na niekorzyść firmy. Niestety pogoń za zyskiem i cyframi przysłonił Wam fakt, że to ludzie budują firmę i dzięki ich pracy i poświęceniu osiagacie wyniki. Ciągle zmiany w grafikach, nie można niczego zaplanować, bo godziny pracy zmieniają się nawet w ostatniej chwili (nikogo nie obchodzi,że masz plany-w końcu na Twoje miejsce jest kolejka oczekujących :)) Decyzja o odejściu z firmy była najlepszą dla mojej kariery. Długo by pisać, po tylu latach lista jest bardzo długa. Niestety nie polecę nikomu firmy jaką stał się Inditex/ Zara, chyba, że jako obóz przetrwania ;)

Co można ulepszyć:

— Ciągły stres i presja ze strony kierowników oraz struktur regionalnych

— Brak możliwości zostawienia «pracy w pracy» ciągle telefony i smsy po godzinach pracy

— Obłuda i nierówne traktowanie

— Stanowiska kierownicze obsadzane ludźmi, którzy nie nadają się do kierowania zespołem.

Pracował w firmie 2-5 lat
Stanowisko nie podane
Zalety:

Mornings at work was very busy before opening. Accept delivery, printing prices, general morning meeting and organization up to the last minute before open it. Then smile, smile, be ready for helping customers… if they make a purchase (they can’t leave with empty hands) that’s success. I have learned hard work, openness and perseverance of company goals. Very focused on customer service, high personal culture, very helpful for customers but also for team. The situation when you need to explain a very stubborn customer with something that was seen a five minutes ago was just sold out. Picking up of four thousand things and organised it in all of the departments.

Czy ta opinia jest użyteczna?00

To coś więcej niż praca, to styl życia

Nasi współpracownicy są pełni pasji, ciekawi, wszechstronni, zmotywowani, dynamiczni i każdy wnosi coś innego. We wszystko, co robią, wkładają dużo energii, są kreatywni, nie do zatrzymania, pomysłowi, proaktywni.

Każda ze 174 000 osób tworzących Inditex jest niezwykle ważna dla sukcesu firmy. Wciąż się rozwijamy i zmieniamy i od samego początku wewnętrzny awans wśród naszych zespołów był kluczowym czynnikiem, który pozwalał nam razem się ulepszać.

Zdjęcia od pracowników firmy Inditex

Brak zdjęć. Dodaj zdjęcia jako pierwszy.