4,6
4,8
Możliwości dla kariery
4,4
Polecają dla zatrudnienia

4 Polecają pracę w firmie.

1 Nie polecają pracy w firmie.

0 Wstrzymały się przed zostawieniem opinii.

Opinie pracowników o firmie PWC

Stanowisko
Miasto
Pracował w firmie 2-5 lat

Office manager

Zalety:

I loved work for PwC as a Office Manager. I started work in Warsaw, Poland and than they transfer me, per my request to New York, NY Wonderful place and people to work with.

Pracuje w firmie 2-5 lat

Analityk

Zalety:

Super benefity i różne szkolenia, idealna lokalizacja. Jasna ścieżka ocen rocznych i awansów. Świetne doświadczenie w trakcie i po studiach. Polecam!

Co można ulepszyć:

Więcej chodzenia schodami, mniej blokowania wind ;) *dot.Warszawy.

Pracował w firmie 1-2 lata
Stanowisko nie podane
Zalety:

Miła atmosfera, zarobki w porządku. Spędziłam tu dwa lata, bardzo udane pod względem zawodowym i rozwojowym.

Co można ulepszyć:

Nie przypominam sobie negatywnych sytuacji z minionych dwóch lat a to juz chyba dobra rekomendacja.

Warszawa
Pracuje w firmie mniej niż rok
Stanowisko nie podane
Zalety:

Pracę w PwC zacząłem od praktyk wakacyjnych WEX, po których zdecydowałem się zostać na normalne praktyki, łacząc pracę ze studiami. To co mi się podobało, to przede wszystkim elastyczność w stosunku do planu- wychodziłem na wykłady, czy ćwiczenia, mogłem brać wolne na czas sesji. Były trudniejsze momenty, kiedy wszystko się kumulowało, ale dałem radę, przetrwałem i fajnie wspominam tamten czas. Polecam wszystkim jako pierwsze doświadczenie, a potem sami się przekonacie że warto zostac na dluzej :)

Co można ulepszyć:

Nie chciałbym szukać wad na siłę, czasami może bywało na prawdę sporo pracy ale to wszystko.

Gdańsk
Pracował w firmie 1-2 lata
Nie poleca tego pracodawcę

Analityk

Zalety:

Pamiętacie moment, w którym Asterix i Obelix udali się do rzymskiego urzędu po zaświadczenie A38? Praca na projektach w gdańskim biurze PwC wygląda bardzo podobnie, na większości bieżących projektów. Od każdej zapytanej osoby usłyszycie inną informację. Spora liczba z nich chyba zwyczajnie nawet nie słucha tych pytań, skupiona na swoich dziennych osiągach odpowiada coś, aby pozbyć się natręta. Rodzi to masę nieścisłości w przekazywanych informacjach. Komunikacja leży i kwiczy. Ciągłe zmiany wymagają elastyczności, ale w takich warunkach nawet najbardziej ogarnięte osoby gubią się w tym wszystkim. Oczywiście, jak wszędzie w takich miejscach, są ludzie którzy mogą pozwolić sobie na popełnianie błędów, ale nie ty. Atmosfera często zsiadła, ale nie ma czemu się dziwić, jeżeli ludzie czują tak ogromną presję na co dzień. Wszystko działa wolno, wszystko szwankuje, ale masz dowozić. Opróżnij sobie kosz na śmieci na pulpicie, to może komputer przyśpieszy. Nie masz czasu na lunch, nie masz czasu na wiele rzeczy. Za nadgodziny nikt ci nie zapłaci. A krytyka spotyka się z radami typu — nie podoba ci się, to odejdź. Nie polecam, no chyba że jesteście wybitnymi kameleonami i potraficie przybrać odpowiednie kolorki bez względu na warunki.

Co można ulepszyć:

Wszystko co powyżej, plus mało ścieżek rozwoju.

Czy ta opinia jest użyteczna?10

Jako wiodąca globalna organizacja świadczymy profesjonalne usługi doradcze.

W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów.

Jesteśmy siecią firm działającą w 157 krajach. Zatrudniamy ponad 276 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu.

W Polsce PwC posiada biura i oddziały w 8 miastach oraz Financial Crime Unit w Gdańsku i dwa Centra Usług Wspólnych w Katowicach i Opolu. PwC w Polsce zatrudnia ponad 6000 osób.

Główne biuro PwC w Polsce powstało w 1990 roku. Obejmuje zasięgiem działania całą Polskę

Korzystając z wiedzy i kwalifikacji naszych pracowników, budujemy relacje z Klientami dzięki usługom świadczonym w oparciu o zasady najwyższej jakości, przejrzystości i uczciwości w działaniu.

Świadczymy wszechstronne usługi w zakresie doradztwa finansowego, gospodarczego i strategicznego dla Klientów z sektora prywatnego i publicznego.

W ramach usług doradczych zajmujemy się optymalizacją wyników i zarządzaniem procesami m.in. w sektorach: IT, energetycznym, transportu, infrastruktury, nieruchomości i farmaceutycznym.

W ramach doradztwa podatkowego zajmujemy się optymalizacją struktur i kompleksową obsługą podatkową firm z sektorów: chemicznego, energetycznego, farmaceutycznego, motoryzacyjnego, nieruchomości, produktów konsumpcyjnych, handlu i dystrybucji, telekomunikacji, mediów, technologii, transportu, spedycji i logistyki, usług finansowych.

W ramach audytu pracujemy w następujących grupach branżowych:

• produkty przemysłowe, konsumpcyjne i usługi
  • technologia, telekomunikacja, media i rozrywka
  • sektor finansowy.

Zdjęcia od pracowników firmy PWC

Brak zdjęć. Dodaj zdjęcia jako pierwszy.