Zostaw opinię
Miejsce pracy
Zespół
Możliwości dla kariery
Polecają dla zatrudnienia

4 Polecają pracę w firmie.

0 Nie polecają pracy w firmie.

0 Wstrzymały się przed zostawieniem opinii.

Opinie pracowników o firmie Comarch

Stanowisko
Miasto
Pracuje w firmie ponad 10 lat
Stanowisko nie podane
Zalety:

W CA pracuje już przeszło dekadę, bywało różnie, firmę znam, baa (o zgrozo) nawet lubię. Firma w wielu miejscach ma dużą bezwładność, bo sama już do maleńkich nie należy. VPN o ile wiem, działa — uspokoję Was :) Musicie pamiętać, że czasami kod jednorazowy może swoją złożonością przerosnąć operatora… dlatego byłbym ostrożny w osądach :P Mam cichą nadzieję, że niebawem wszyscy pracownicy bezpiecznie trafią na home office… bo sytuacja faktycznie jest poważna, jednak będąc wewnątrz nie zauważyłem by ktoś ją bagatelizował. Zgadzam się, że praca zdalna powinna być obecna w firmie od dawna — choćby na wszelki wypadek. Nawet jeśli nie wpisuje się to w obecną filozofię zarządzania. Z drugiej strony na atak koronawirusa nikt chyba nie był przygotowany (choć o jego istnieniu przebąkiwano już w 2012 roku). Firma (co słusznie zauważyliście) faktycznie dalej musi zarabiać… ma 6500 pracowników, a to dość dobry powód. Biorąc pod uwagę, że w Krakowie przez dłuższy czas był tylko jeden przypadek zakażenia (obecnie dwa), ktoś oceniając realnie sytuację rozpoczął ewakuacje po kawałku, pozwalając firmie dostosować się (w bardzo krótkim czasie) do realiów. Stoi za tym ciężka praca ludzi, których w pewien sposób obrażacie swoją pogardą. Być może świat IT faktycznie podzielony jest na lepszych i gorszych, a Ci gorsi znaleźli dla siebie bezpieczny azyl. Ja natomiast miałem to szczęście, że mogłem i mogę nadal współpracować ze świetnymi specjalistami. Pole do konfrontacji wiedzy jest dziś dość powszechne. Jeśli komuś jest źle to idzie tam, gdzie rośnie zieleńsza trawa…

Co można ulepszyć:

Myślę jednak, że każdy zasługuję na odrobinę szacunku, nawet pracownicy Comarch… tacy jak ja.

Kielce
Pracuje w firmie 1-2 lata

Analityk

Zalety:

Luźna atmosfera, brak dress codu, elastyczny czas pracy, praca z wykształconymi i inteligentnymi ludźmi, wynagrodzenia jak na mój region całkiem niezłe dużo zadań, czasami chaos decyzyjny, niewyraźny podział kompetencji.

Warszawa
Pracował w firmie mniej niż rok

Dyrektor

Zalety:

Firma daje możliwość rozwoju, świetny pakiet szkoleniowy. Problemem jest management średniego szczebla.

Socjal.

Pracował w firmie 2-5 lat
Stanowisko nie podane
Zalety:

Jak ktoś dopiero co zaczyna w IT, to polecam mu pracę w Comarch. Tutaj można się sporo nauczyć i zdobyć niezbędne doświadczenie. Ja właśnie byłem na starcie mojej kariery i nie żałuję, że zacząłem ją właśnie w tej firmie. Z plusów mogę dodać też atmosferę i jeszcze elastyczne godziny pracy. Zarobki były w sumie średnie, ale jak tam trafiłem to dopiero zaczynałem, więc też nic dziwnego. Z wad to czasem było nerwowo, bo praca nad niektórymi projektami powodowała sporo stresu. Ale można się było przyzwyczaić, więc generalnie mi się podobało.

Ponad 26 lat doświadczenia na rynku

Comarch zdobył doświadczenie w najważniejszych branżach: telekomunikacji, finansach, bankowości i ubezpieczeniach, handlu i usługach, infrastrukturze IT, administracji publicznej, przemyśle, służbie zdrowia, a także w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw.

Comarch na świecie

Kilkadziesiąt tysięcy zakończonych z sukcesem projektów, na 5 kontynentach w ponad 100 krajach. 57 spółek, 90 lokalizacji, 66 miasta, 34 kraje.

Nagrody i rankingi

Wysokie pozycje w rankingach analityków IT: Gartnera, Truffle 100, TOP 200. „Computerworld”, IDC, Polskiej Akademii Nauk, EU Industrial R&D Investment Scoreboard.

Zdjęcia od pracowników firmy Comarch

Brak zdjęć. Dodaj zdjęcia jako pierwszy.

Częste pytania o pracy w firmie Comarch

🛠️ Czy pracownicy polecają firmę Comarch do zatrudnienia?

⚡ Z 4 pracowników firmy Comarch 4 poleca pracę w firmie, 0 nie poleca firmę do zatrudnienia oraz 0 nie głosowali.

💰 Rozmiar wynagrodzenia w firmie Comarch

4 pracowników firmy Comarch ocenia rozmiar wynagrodzenia na 3,5 z 5

💼 Jak pracownicy Comarch oceniają zarząd firmy?

4 pracowników firmy Comarch ocenia pracę zarządu na 3,8 z 5

📈 Jak pracownicy Comarch oceniają karierę w firmie?

4 pracowników firmy Comarch ocenia karierę w firmie na 4,0 z 5