Работа в Jeronimo Martins

Отзывы сотрудников о компании Jeronimo Martins

Struktura Jeronimo Martins Polska jest znacznie bardziej rozbudowana ze względu na ponad 2930 sklepów Biedronka, które już posiadamy. Towar trafia do sklepów z 16 centrów dystrybucyjnych – zaznaczonych na mapie – w tych miejscowościach znajdują się też nasze biura regionów. Centrum dystrybucyjne wraz z przyległym do niego biurem regionalnym tworzą tzw. region. Regiony noszą nazwę od miejscowości, w których znajdują się centra dystrybucyjne.

Pracownicy biura regionu zapewniają wsparcie biznesu w różnych obszarach np. personalnym, prawnym, IT, technicznym, finansowym. Funkcją centrum dystrybucyjnego jest zapewnienie codziennych dostaw do sklepów Biedronka w ramach regionu.

Biuro główne firmy znajduje się w Warszawie. Zlokalizowane są w nim działy wspierające skuteczne funkcjonowanie organizacji.

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja to spółka, która dynamicznie się rozwija i otwiera kolejne drogerie i apteki na terenie całej Polski.