Oceń pracę Adecco
4,7
Możliwości dla kariery
Normalnie
Polecają dla zatrudnienia

3 Polecają pracę w firmie.

1 Nie polecają pracy w firmie.

0 Wstrzymały się przed zostawieniem opinii.

Opinie pracowników o firmie Adecco

Stanowisko
Miasto
Łódź
Aplikowalł do firmy
Nie poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Szukałam fajnego dobrego polecanego miejsca na odbycie praktyki studenckiej. W ramach studiów była to praktyka studencka, niestety zbyt duży optymizm entuzjazm i wybór tego miejsca szybko zgasły po półtora tygodnia, nie chcę opisywać zadań, które praktycznie nie miały wiele wspólnego ze wdrażaniem w stanowisko rekrutra, chyba że P. Kalwas udostępniała bazę CV kandydatów do selekcji po tym mogłam wykonywać rozmowy telefoniczne z kandydatami, aby zaprosić na rozmowę w sprawie pracy, niestety przy niewystarczającej liczbie informacji zainteresowanych, jak i osób, które przyszły w sprawie pracy było mało. Opiekun praktyk nie wprowadził nawet nas praktykantów kto czym zajmuje się w biurze i na jakie oferty szukamy pracowników. Nie polecam Pani Doroty Kalwas na opiekuna praktyk w tej firmie, rozumiem, że ta Pani pracuje kilka lat w tej firmie, ale wylewała swoją frustrację i żale na praktykantów i stażystów, bo cały czas szukasz pracowników i każdego tym obciążasz. Masz ogromne doświadczenie, a i tak cały czas powielasz te same ogłoszenia o prace/czyli to ludzie nie chcą u Ciebie dłużej pracować.

Co można ulepszyć:

Odradzam to miejsce, naprawdę myślę, że w mniej sławnej firmie lepsze można nabyć doświadczenie.

Pracuje w firmie 2-5 lat
Stanowisko nie podane
Zalety:

Pracuje się w świetnej atmosferze, nie tylko na poziomie biura, ale i całej Polski. Możliwość zdobycia cennego doświadczenia. Można się rozwijać dalej. Firma oferuje liczne benefity oraz home office.

Co można ulepszyć:

Wynagrodzenie mogłoby być lepsze.

Łódź
Pracuje w firmie 1-2 lata
Stanowisko nie podane
Zalety:

Jeśli komuś nie przeszkadza zapach chemikaliów to ok. Ale kadra zarządzająca Hutchinsonem musi nauczyć się liczyć. Tj. wrócić do szkoły, brak elementarnej wiedzy na temat procesu produkcyjnego awykonalne normy.

Pracuje w firmie 5-10 lat
Stanowisko nie podane
Zalety:

Korporacja, ale z ludzką twarzą. Mnie się podoba praca w Adecco i nie mam zbyt wielu zastrzeżeń. Panuje tu bardzo życzliwa atmosfera. Ludzie są naprawdę super i cieszę się, że wraz z takimi wspaniałymi osobami mogę współtworzyć ten zespół. Z przełożonymi też nie mam żadnych problemów, bo są przyjaźnie nastawieni. I coś co jest dla mnie bardzo ważne — mam całkiem sporą swobodę w działaniu, a to jest zdecydowanie coś, co lubię. Jeśli chodzi o minusy, to firma jest czasem trochę chaotycznie zarządzana, a to przez słaby przepływ informacji. No i wiadomo, że jest trochę tej biurokracji, ale w większości dużych przedsiębiorstw tak jest.

Co można ulepszyć:

Ogółem i tak jestem zadowolony.

Nasza historia

Posiadamy ponad 50 lat doświadczenia w branży rekrutacyjnej. Przeszliśmy długą drogę zanim staliśmy się światowym liderem na rynku zatrudnienia. Firma Adecco powstała w 1996 roku, kiedy połączyły się dwie największe światowe marki w branży, Adia i Ecco. Od tego czasu zatrudniliśmy setki tysięcy pracowników i choć cały czas idziemy z duchem zmian, wartości jakimi się kierujemy pozostają takie same.

Dlaczego warto nam zaufać?

Jako największa Agencja Doradztwa Personalnego na świecie i Agencja Zatrudnienia, pomożemy znaleźć Ci pracę, która będzie spełniała Twoje zawodowe i osobiste cele. Pomożemy Ci podjąć decyzję dotyczącą kolejnego kroku zawodowego. Niezależnie czy szukasz swojej pierwszej pracy, czy chcesz podjąć kolejne wyzwanie zawodowe, warto wiedzieć gdzie szukać.

Zdjęcia od pracowników firmy Adecco

Brak zdjęć. Dodaj zdjęcia jako pierwszy.