Zostaw opinię
Zespół
Normalnie
Możliwości dla kariery
Polecają dla zatrudnienia

3 Polecają pracę w firmie.

4 Nie polecają pracy w firmie.

1 Wstrzymały się przed zostawieniem opinii.

Opinie pracowników o firmie Leroy Merlin

Stanowisko
Miasto
Pracował w firmie mniej niż rok
Stanowisko nie podane
Zalety:

Niskie zarobki. Na podwyżkę nie ma co liczyć, jeśli nie starasz przypodobać się przełożonym. Czuć, że trzeba znać swoje miejsce w hierarchii, najlepiej nie mieć własnego zdania, pomysłów czy zastrzeżeń. Kierownicy nie zachęcają do jakiejkolwiek własnej inicjatywy, liczy się kumoterstwo.

Stanowisko nie podane
Zalety:

Ciekawe szkolenia produktowe, często wyjazdowe. Można było się z nich dużo dowiedzieć i zintegrować z kolegami z pracy.

Co można ulepszyć:

W Leroy pracowałem kilka lat. Wynik i zysk kierownictwo osiąga kosztem pracowników. Pensje są niskie, możliwości rozwoju i podwyżek nie istnieją. Bonusy to świąteczne bony albo bilety do kina. Pakiet socjalny nieciekawy. Często osoby, które pracują kilkanaście miesięcy zarabiają mniej niż nowozatrudnieni pracownicy. Mimo to, podwyżki były co jakiś czas obiecywane, aby nas motywować. Nadgodziny są niepłatne, często zabierany jest czas przerwy, kierownik dzwoni także w wolne dni, bo bez uprzedzenia zmienił grafik. Zupełny brak szacunku do pracowników i ich prywatnego czasu. Jeśli kierownik cię polubił i nie miałeś swojego zdania, to dostawałeś lepszy grafik i miałeś szanse na podwyżkę. Za same wyniki premii się nie dostaje. Praca na hali jest nie do zniesienia — nie ma ani klimatyzacji latem, ani ogrzewania zimą. Większość kierownictwa nawet nigdy tam nawet nie była.

Pracuje w firmie 2-5 lat
Stanowisko nie podane
Zalety:

Pracowałem jako doradca klienta w Leroy Merlin Polska. Nauczyłem się obsługi klienta zgodnie z procedurami firmy. Praca była zorganizowana bez zarzutu, a o ewentualnych problemach zawsze mogłem porozmawiać z przełożonym. Lubię kontakt z ludźmi, miałem więc sporo satysfakcji z tej pracy.

Co można ulepszyć:

Najtrudniejszym obowiązkiem było opanowanie nerwów w czasie obsługi trudnych klientów. Dzięki wcześniejszym szkoleniom wiedziałem, jak zachować spokój w takiej sytuacji.

Pracuje w firmie 1-2 lata
Stanowisko nie podane
Zalety:

Leroy Merlin to znana w Polsce marka, jeden z największych sklepów budowlanych, któremu ufają tysiące klientów. Zatrudnia wielu pracowników, zadowolonych z pracy dla tak stabilnego pracodawcy.

Co można ulepszyć:

Częsta praca w weekendy, grafik mało elastyczny.

Białystok
Pracował w firmie mniej niż rok

Co można ulepszyć:

Pracowałam tam tylko 3 miesiące, ponieważ więcej nie dałam radę. Na kasie nie było tak tragicznie, jednak ludzie z kierownictwa tego działu byli okropni. Na początku myślałam, że będą pomagać dopóki się nie nauczę papierologii, ale było tylko marudzenie, ogromna niechęć i wyśmiewanie się jak prosiłam o pomoc, więc przestałam to robić, ale jak potem było coś źle to było piekło. Przy klientach podchodziła do mnie wielmożna pani kierownik i krzyczała przy wszystkich. Raz padło nawet słowo debil i starsza pani, klientka stanęła w mojej obronie. Ankiety o których nawet nie wiedziałam bo byłam drugi/trzeci dzień w pracy. Za to też dostałam opierdziel i powiedziano mi, że mam minus 1 punk ?!? nawet nie wiedziałam o co chodzi. Wieczne naśmiewanie się ze mnie ze strony kierownictwa bo jestem dość nieśmiałą i niezbyt wygadaną osobą, więc nie pyskowałam. Dostałam prześmiewczą ksywę «najulubieńszej pracownicy, albo i nie». O tym, że przez zabranianie wychodzenia do toalety dostałam poważnych problemów z pęcherzem też wspomnę. «Kolejka jest duża, wytrzymasz». Dostałam ostrego zapalenia pęcherza i byłam na zwolnieniu parę dni. Po powrocie do pracy usłyszałam od kolegi z pracy, że stwierdzili, że jestem do odstrzału, bo biorę zwolnienia. Jak chciałeś wziąć dzień wolny to nie można było bo grafik ustalony i nic nie można zmieniać. Źle wypłacali pieniądze, a jak już się wykłuciłeś o swoje to czekałeś prawie dwa miesiące na wyrównanie. Trzeba było naprawdę mocno całować im dupy,żeby tam przeżyć, albo mieć naprawdę wywalone na ich zagrywki. Nie polecam pracy w LM.

Rzeszów
Pracował w firmie 2-5 lat
Stanowisko nie podane
Zalety:

Ogólnie pracodawca solidny, jednak trzeba przygotować się na papierologie i przejmowanie obowiązków od koordynatorów i kierowników, dużo obiecują jednak jeśli ktoś chce isc na rozwój musi byc pupilkiem kierowników.

Nie.

Białystok
Stanowisko nie podane
Zalety:

Pracowałam w tej firmie dobre parę lat, nie wiem skąd tyle dobrych o niej opinii na tej stronie. Praca na dziale relacji z klientami wiąże się z bardzo słabymi zarobkami oraz wygórowanymi oczekiwaniami od kierownictwa, robisz za 3 osoby zarabiasz mniej niż osoba która przychodzi pierwszy dzień do pracy i nie posiada żadnego doświadczenia. Grafik jest zmieniamy na bieżąco, ciągłe telefony i błagania kierownictwa abyś przyszła do pracy bo pracować ktoś musi a kiedy przychodzimy do rozmowy o podwyżkę jesteś już nic nie warta. Mobbing jest tu na porządku dziennym bo albo grzecznie się przytakuje dla kierownictwa albo będą na ciebie krzywo patrzyli, zrobią wszystko abyś z tej pracy sama odeszła i to najlepiej za porozumieniem stron. Bardzo często bywały sytuacje których to oburzony klient wyżywa się na pracowniku po czym przychodzi kierownik, bezczelnie mu przytakuje i jeszcze przeprasza za pracownika. Jedyną zaletą w tej pracy był pakiet socjalny, ubezpieczenie, Multisport, bilety do kina czy wyjścia działowe. Ale czy warto dać się za to poniżać?

Co można ulepszyć:

Niskie zarobki, zmieniający się grafik, mobbing, brak klimatyzacji.

Warszawa

Sprzedawca

Zalety:

Praca była by ok jeśli po roku nie potrzeba by się zwalniać. brak podwyżek zarobków. Co roku nowi pracownicy będą zarabiać więcej od ciebie np: jeśli zaczynasz od zarobków 2000zl po roku nowy dostanie 2200 lub 2400 a ty dalej tyle samo co więcej po 4–5 latach nowi dostana 3000 zł a ty nadal tyle samo i nie wolno ci o tym rozmawiać, wiec najlepiej zarabiając jak najwięcej można tam wycisnąć po roku szybko dasz nogę. smutne ale realne :(Jedyna podwyżka na jaką możesz liczyć to jeśli państwo podniesie najniższą krajowa a tobie wyjdzie mniej :(

brak podwyzek.

Czy ta opinia jest użyteczna?00

Leroy Merlin specjalizuje się w sprzedaży produktów i rozwiązań służących polepszaniu warunków mieszkaniowych. Firma rozpoczęła działalność we Francji w 1923 roku, kiedy Adolf Leroy wraz z żoną Różą Merlin otworzyli swój pierwszy sklep, w którym sprzedawali materiały do budowy i remontu.

Na przestrzeni lat firma rozwinęła się, wchodząc w skład rodzinnej grupy Association Familiale Mulliez (AFM), pioniera w dziedzinie wielkiej dystrybucji. W 2006 r. z firm branży budowlanej, które należały do AFM, utworzono Przedsiębiorstwo ADEO. Obecnie ADEO to 32 przedsiębiorstwa obecne na czterech kontynentach, zatrudniające łącznie ponad 100 tys. pracowników.

Firma Leroy Merlin rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 1994 roku, a w 1996 otworzyła pierwszy market w Piasecznie pod Warszawą. W tej chwili działa 66 sklepów. Misją Leroy Merlin jest ułatwianie klientom realizacji domów i ogrodów ich marzeń. W myśl tej filozofii sklepy Leroy Merlin to miejsca, w których każdy znajdzie produkty i porady dopasowane do swoich potrzeb i oczekiwań, gdzie dzięki odpowiednio dobranym produktom może realizować swoje marzenia o profesjonalnie zbudowanym i gustownie urządzonym domu, mieszkaniu i ogrodzie.

Zdjęcia od pracowników firmy Leroy Merlin

Brak zdjęć. Dodaj zdjęcia jako pierwszy.

Częste pytania o pracy w firmie Leroy Merlin

🛠️ Czy pracownicy polecają firmę Leroy Merlin do zatrudnienia?

⚡ Z 8 pracowników firmy Leroy Merlin 3 poleca pracę w firmie, 4 nie poleca firmę do zatrudnienia oraz 1 nie głosowali.

💰 Rozmiar wynagrodzenia w firmie Leroy Merlin

8 pracowników firmy Leroy Merlin ocenia rozmiar wynagrodzenia na 2,6 z 5

💼 Jak pracownicy Leroy Merlin oceniają zarząd firmy?

8 pracowników firmy Leroy Merlin ocenia pracę zarządu na 2,8 z 5

📈 Jak pracownicy Leroy Merlin oceniają karierę w firmie?

8 pracowników firmy Leroy Merlin ocenia karierę w firmie na 2,9 z 5