Работа в Budimex

Отзывы сотрудников о компании Budimex

Bogate doświadczenie, wiedza, umiejętności pracowników, najwyższa jakość realizacji to najważniejsze atuty Budimeksu.

Grupa Budimex tworzy jedną z największych grup budowlanych w Polsce. Jest również rozpoznawalna i ceniona od wielu lat za granicą. Początki naszej działalności sięgają roku 1968, kiedy powołano Centralę Handlu Zagranicznego budownictwa Budimex.

Obecnie, jako przedsiębiorstwo infrastrukturalno–usługowe, Budimex koncentruje się na rynku polskim. Będąc generalnym wykonawcą, oferujemy usługi w sektorach infrastruktury: drogowej, kolejowej, lotniskowej, budownictwa kubaturowego, energetycznego, przemysłowego i ekologicznego. Stopniowo zwiększamy swoje zaangażowanie w sektorze facility management (obsługa nieruchomości i obiektów infrastruktury) oraz gospodarki odpadami.

O sukcesach firmy decydują ludzie, którzy ją tworzą. Dysponując wysoko wykwalifikowaną kadrą, jesteśmy w stanie zaoferować usługi idealnie dopasowane do potrzeb Klientów. Działamy rzetelnie i profesjonalnie, realizując powierzone nam kontrakty w oparciu o międzynarodowe standardy zarządzania.

W naszej działalności kierujemy się koncepcją zrównoważonego rozwoju, dążąc do tego by odpowiedzialność społeczna przedsiębiorstwa przenikała wszystkie procesy biznesowe zachodzące w Budimeksie. Chcemy również, by CSR stawał się elementem strategii biznesowej firmy.

Od 1995 roku Budimex jest notowany na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Od roku 2011 wchodzi w skład indeksu RESPECT – najbardziej odpowiedzialnych spółek giełdowych. Silną pozycję rynkową Budimeksu potwierdził i ugruntował zakup akcji spółki przez jedną z największych firm budowlanych na świecie – hiszpański Ferrovial. Od 2000 roku Hiszpanie są naszym strategicznym inwestorem, posiadającym ponad połowę akcji Budimeksu. Potencjał Ferrovialu, jego pozycja rynkowa i know-how wspierają naszą przewagę konkurencyjną.

Grupa Budimex zatrudnia prawie 8 tys. osób, współpracuje rocznie z 15 tys. kontrahentów i ma w portfelu ponad 300 kontraktów budowlanych.

ДСУ Инжстрой
Премьер